ABRAMS world trade wiki Logo
  • Avantajlarınız
  • Business Intelligence Tools
    • Business Intelligence Tools
    • Free Search
    • Market Intelligence
    • Sourcing Intelligence
    • Selling Intelligence
    • Company Transparency
    • Competitive Intelligence
    • Supply Chain Intelligence
    • Logistics Insights
  • Referanslar
  • Fiyatlar
  • Hakkımızda
    • Şirket
    • Kariyer
  • Şirket arama
    • Tedarikçi arama
    • Müşteri arama
    • Şirket arama
  • HS Kod Bulucu
  • Küresel ticaret verileri
  • M&A Insights
    • Our M&A Customers
    • Buy-Side M&A
    • Sell‑Side M&A
    • Target screening
    • Due Diligence
    • Post Merger Integration
  • Hizmet
    • FAQ
    • Sözlük
    • Blog
    • Iletişim
    • Chat
  • Veritabanına
  • Giriş yap
  • TR
    • Deutsch
    • English
    • Français
    • 한국어
    • Español
    • Türkçe
    • Italiano
    • Português

ABRAMS.wiki size gerçek sevkiyatlar, konum, rakipler, müşteriler, tedarikçiler, tedarik zinciri, ürünler, ürün portföyü, irtibat kişileri, çalışanlar, ciro sağlar:

Savar Dyeing & Finishing

Industries Ltd., Plot No- 4 (Half)-8, (Half) -16, Depz, Savar Ashulia Ps, Dhaka-1349 Bangladesh
Son güncelleme: 30 Aralık 2025
İthalat
İhracat

Savar Dyeing & Finishing kimden alım yapıyor?

Ymsa Co., Ltd. 19F, 2575, Dalgubeol de
Bilinmeyen Ülke, Şirket Tanımlandı

Alınan Sevkiyatlar:
41
Tedarikçinin sevkiyat payı:
3,4 %

HS- veya HTS-kodları, sevk edilen malların türünü tanımlamak için küresel olarak kullanılan bir standarttır (Harmonized Commodity Description and Coding System). Dünya Gümrük Organizasyonu (WCO), Uyumlaştırılmış Tarife Tanımlama ve Kodlama Sistemini (HTS) yönetmektedir. WCO'nun HTS sistemine 170'in üzerinde ülke katılmaktadır. Uluslararası ticaretteki tüm eşyaların HTS kodunun ilk altı hanesi, HTS'yi kullanan tüm ülkeler için aynıdır. Son iki veya dört hane ise ülkeye özeldir. Birçok ülkede, bu son dört hane gümrük vergisi oranını ve ithal edilen malların ticaret dengesinin istatistiksel raporları için son eki temsil eder.

HS-Codes:
17
121 TedarikçilerGörünüm

Savar Dyeing & Finishing kime satış yapıyor?

Mzm Fashion Ltd. için
Bilinmeyen Ülke, Şirket Tanımlandı

sevkiyatlar teslim edildi:
103
Müşterinin sevkiyat payı:
2,1 %

HS- veya HTS-kodları, sevk edilen malların türünü tanımlamak için küresel olarak kullanılan bir standarttır (Harmonized Commodity Description and Coding System). Dünya Gümrük Organizasyonu (WCO), Uyumlaştırılmış Tarife Tanımlama ve Kodlama Sistemini (HTS) yönetmektedir. WCO'nun HTS sistemine 170'in üzerinde ülke katılmaktadır. Uluslararası ticaretteki tüm eşyaların HTS kodunun ilk altı hanesi, HTS'yi kullanan tüm ülkeler için aynıdır. Son iki veya dört hane ise ülkeye özeldir. Birçok ülkede, bu son dört hane gümrük vergisi oranını ve ithal edilen malların ticaret dengesinin istatistiksel raporları için son eki temsil eder.

HS-Codes:
2
213 MüşterilerGörünüm

Savar Dyeing & Finishing hangi ürünleri satın alıyor?

HS- veya HTS-kodları, sevk edilen malların türünü tanımlamak için küresel olarak kullanılan bir standarttır (Harmonized Commodity Description and Coding System). Dünya Gümrük Organizasyonu (WCO), Uyumlaştırılmış Tarife Tanımlama ve Kodlama Sistemini (HTS) yönetmektedir. WCO'nun HTS sistemine 170'in üzerinde ülke katılmaktadır. Uluslararası ticaretteki tüm eşyaların HTS kodunun ilk altı hanesi, HTS'yi kullanan tüm ülkeler için aynıdır. Son iki veya dört hane ise ülkeye özeldir. Birçok ülkede, bu son dört hane gümrük vergisi oranını ve ithal edilen malların ticaret dengesinin istatistiksel raporları için son eki temsil eder.

HS-Code: 380991
Finishing agents, dye carriers to accelerate the dyeing or fixing of dyestuffs, and other products and preparations, e.g. dressings and mordants of a kind used in the textile or similar industries, n.e.s. (excl. those with a basis of amylaceous substances)

sevkiyat sayısında görüntülenmiştir:
204
196 Satın alınan ürünlerGörünüm

Savar Dyeing & Finishing hangi ürünleri satıyor?

HS- veya HTS-kodları, sevk edilen malların türünü tanımlamak için küresel olarak kullanılan bir standarttır (Harmonized Commodity Description and Coding System). Dünya Gümrük Organizasyonu (WCO), Uyumlaştırılmış Tarife Tanımlama ve Kodlama Sistemini (HTS) yönetmektedir. WCO'nun HTS sistemine 170'in üzerinde ülke katılmaktadır. Uluslararası ticaretteki tüm eşyaların HTS kodunun ilk altı hanesi, HTS'yi kullanan tüm ülkeler için aynıdır. Son iki veya dört hane ise ülkeye özeldir. Birçok ülkede, bu son dört hane gümrük vergisi oranını ve ithal edilen malların ticaret dengesinin istatistiksel raporları için son eki temsil eder.

HS-Code: 540742
Woven fabrics of filament yarn containing >= 85% nylon or other polyamides by weight, incl. monofilament of >= 67 decitex and a maximum diameter of <= 1 mm, dyed

sevkiyat sayısında görüntülenmiştir:
2.446
11 Satılan ürünlerGörünüm

Savar Dyeing & Finishing hangi ülkelerden alım yapıyor?

içinde Endonezya

Sevkiyat sayısı:
1
Ülkenin sevkiyatlardaki payı:
0,1 %
Sevkiyatların ağırlığı:
24,2 t
2 İthalatçı ülkelerGörünüm

Savar Dyeing & Finishing hangi ülkelere satış yapıyor?

için Vietnam

Sevkiyat sayısı:
117
Ülkenin sevkiyatlardaki payı:
2,4 %
Sevkiyatların ağırlığı:
61,5 t
10 İhracatçı ülkelerGörünüm
Simge anahtarı

Pazar analizi metodolojisi:
istatistiksel ham verilerden Yapay Zekaya (AI)

UN Comtrade (Birleşmiş Milletler veri tabanı) ve OECD 'nin (Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Organizasyonu) bir ortağı olarak ABRAMS world trade wiki, akıllı algoritmalar ve yapay zeka (AI) kullanarak milyarlarca istatistiksel verinin yanı sıra navlun ve gümrük verilerini analiz eder ve bu temelde “benzersiz bir Business Intelligence portalı” geliştirmiştir (UN Comtrade'den alıntı / referanslar).

Bu sayfa, araştırma ekibimiz tarafından özelleştirilen Savar Dyeing & Finishing şirketinin piyasa faaliyetlerine ilişkin bilgiler sunmaktadır.

Rakiplerinizin en son programlarına ücretsiz olarak göz atın!

En son sevkiyatlarını analiz ederek ana rakibinizin yeni tedarikçileri, müşterileri ve ürünleri hakkında bilgi edinin veya bir başka şirket seçin
Zincir simgesi

Çok kademeli tedarik zinciri şeffaflığı

ABRAMS world trade wiki sadece birinci kademenin (Tier-1) doğrudan tedarikçilerini ve müşterilerini göstermez. Supply Chain Intelligence, basit tedarik zincirinin ötesine geçerek, bir düğmeye tıklayarak birkaç katmanlı (tier-n) tedarik ağına ilişkin kapsamlı bir fikir verir.

Supply Chain Intelligence - Export and Import
Supply Chain Intelligence - suppliers
Supply Chain Intelligence - customers
icon contacts purchasing

Savar Dyeing & Finishing'nın Satınalma bölümündeki irtibat kişileri kimlerdir?

ABRAMS world trade wiki, Savar Dyeing & Finishing'in satın alma bölümündeki mevcut irtibat kişilerinin aranmasını ücretsiz bir hizmet olarak sunmaktadır.

Ücretsiz edinin:

icon contacts sales

Savar Dyeing & Finishing'nın satış bölümündeki irtibat kişileri kimlerdir?

ABRAMS world trade wiki, Savar Dyeing & Finishing şirketinin satış departmanındaki mevcut irtibat kişilerini aramak için ücretsiz bir hizmet sunmaktadır.

Ücretsiz edinin:

icon compliance news

Savar Dyeing & Finishing'nda uygunluk ile ilgili bilgileri nerede bulabilirim?

ABRAMS world trade wiki, ücretsiz bir hizmet olarak Savar Dyeing & Finishing aracılığıyla dünyanın her yerinden güncel uyumluluk raporları için araştırma sunar.

Ücretsiz edinin:

icon company news

Savar Dyeing & Finishing hakkında en son basın bültenleri nelerdir?

ABRAMS world trade wiki, Savar Dyeing & Finishing aracılığıyla dünyanın dört bir yanından en son basın bültenlerini araştırmak için ücretsiz bir hizmet sunmaktadır.

Ücretsiz edinin:

Soru işareti simgesi
Icon EinkaufskorbSatın Alma
Savar Dyeing & Finishing 'nın tedarikçileri kimlerdir?

Bir şirketin performansı büyük ölçüde tedarikçilerine bağlıdır. Bu nedenle güvenilir bir ortaklar ağı (tedarikçiler, bayiler ve üreticiler) çok önemlidir. Şirketin konşimentolarda güvendiği Savar Dyeing & Finishing'nin toplam 121 uluslararası tedarikçileri tanımlanabilir.Bir örnek, 41 sevkiyat gerçekleştiren Ymsa Co., Ltd. 19F, 2575, Dalgubeol şirketidir.

2 içinde bulunan Tedarikçi ülkeler ürünlerin satın alınması için önemli bir kaynaktır: Endonezya. Buradan, 1 sevkiyat tanımlanabilir.

Company Transparency'nde Savar Dyeing & Finishing'in uluslararası satın alma veya 121 tedarikçileri hakkında genel bilgi edinin

Savar Dyeing & Finishing'nın tedarik zinciri neye benziyor?

Savar Dyeing & Finishing'nın tedarik zinciri veya tedarik ağı genellikle iki perspektife ayrılır:

  • Tedarikçi tarafı (1. kademe tedarikçi doğrudan tedarikçidir, 2. kademe 1. kademe tedarikçinin tedarikçisidir, 3. kademe ise Savar Dyeing & Finishing 'in tedarik ağındaki herhangi bir seviyedeki tedarikçidir.
  • müşteri tarafı (1. kademe müşteri doğrudan müşteridir, 2. kademe müşteri 1. kademe müşterinin müşterisidir, n. kademe müşteri Savar Dyeing & Finishing'in satış ağındaki herhangi bir seviyedeki müşteridir.
İş istikrarı ve iş sürekliliği nedenleriyle, bir tedarik zinciri veya tedarik ağı, dış etkilerin Savar Dyeing & Finishing e herhangi bir zarar veremeyeceği şekilde yapılandırılmalıdır. Bu hem tedarik alanında (tedarikçi hatası yedek / alternatif tedarikçilerle telafi edilmelidir) hem de satış alanında (müşteri hatası yedek / alternatif müşterilerle telafi edilmelidir) geçerlidir.

Riskler genel olarak malların mevcut olmaması (üretimin ve dolayısıyla teslimatın durması, tedarik zincirinde veya tedarik ağında gerekli olan malların mevcut olmaması) ve iş ortaklarının uyum kurallarına uymaması (örneğin çevre koruma, iş kanunu ihlalleri) ve bu nedenle tedarik ağında başarısız olması durumunda yasal nedenleri içerebilir.

Riskin doğrudan iş ortağıyla (Kademe 1) sınırlı olması gerekmez. Yeterli alternatif tedarikçiler ve alternatif müşteriler oluşturulmadığı sürece risk tamamen tedarik zinciri boyunca mevcuttur.

Kademe-1'den Kademe-n'e kadar Savar Dyeing & Finishing'in uluslararası tedarik zincirine (tedarik ve dağıtım) genel bir bakış elde edin

Örnek: 1. Kademe-1 tedarikçi Ymsa Co., Ltd. 19F, 2575, Dalgubeol 1. Kademe müşteri Mzm Fashion Ltd.

ABRAMS world trade wiki sadece birinci kademenin (Tier-1) doğrudan tedarikçilerini ve müşterilerini göstermez. Supply Chain Intelligence, basit tedarik zincirinin ötesine geçerek, bir düğmeye tıklayarak birkaç katmanlı ( kademe-1) tedarik ağı hakkında kapsamlı bir fikir verir.

Savar Dyeing & Finishing 'nın tedarik zinciri istikrarlı mı?

Tedarik zincirindeki veya Savar Dyeing & Finishing'in tedarikçi tarafındaki tedarik ağındaki her aşama tek bir risk içerir. Kademe sayısı arttıkça iş ortaklarını analiz etmek ve izlemek daha da zorlaşır. Tedarikçilerin tedarikçileri genellikle bilinmez, bu nedenle “”Kademe 2“” seviyesinde zaten artan bir risk vardır.

Örneğin, öncelikli olarak bir ürünün ticaretini yapan ve özel bir katma değer katmayan 1. kademe bir tedarikçi söz konusuysa, tedarik zinciri kısaltılabilir ve temerrüt riski en aza indirilebilir. Önceki 2. kademe tedarikçi yeni bir 1. kademe tedarikçi haline gelir ve bu da “Go-Direct” olarak tanımlanabilir. Supply Chain Intelligence alanında, bu analiz uluslararası tedarikçiler alanında tek bir tıklama ile gerçekleştirilebilir:

Savar Dyeing & Finishing 'nın tedarik zincirini kısaltma ve böylece stabilize etme potansiyelini analiz edin

Savar Dyeing & Finishing hangi ürünleri satın alıyor?

Uluslararası konşimentoları (Bill of Lading / Bills of Lading /BOL) analiz ederek, Savar Dyeing & Finishing 'in satın aldığı toplam 196 farklı ürün kategorileri belirlenebilir.

Bunlar HS kodları (HTS kodları veya gümrük tarife numaraları) aracılığıyla farklılaştırılabilir.

Bunun bir örneği, aşağıdaki ürünleri sınıflandıran 380991 HS kodudur:

„Finishing agents, dye carriers to accelerate the dyeing or fixing of dyestuffs, and other products and preparations, e.g. dressings and mordants of a kind used in the textile or similar industries, n.e.s. (excl. those with a basis of amylaceous substances)". Bu HS kodu toplam 204 kez görüntülenmiştir.

Analiz edilen konşimentolarda (Bill of Lading / Bills of Lading / BOL) yer alan ürün tanımlarından, çeşitli tedarikçilerden satın alınan aşağıdaki ürünler örnek olarak belirlenebilir:

  • PU RESIN FOR FABRIC COATING V-COAT BS 3455-6430 PU RESIN FOR FABRIC COATING V-COAT BS CRL100 WHITE TONER FOR FABRIC COATING SU WHITE N-305H
  • NAOH SOLUTION=20000 KGS
  • WHITE TONER FOR FABRIC COATING SU WHITE N-305H PU RESIN FOR FABRIC COATING V-COAT BS 3455-6430
  • DYEING CHE FOR TEX ALUMINIUM SULPHATE
  • DYEING CHEMICAL FOR TEXTILE DISPER VG-1000
  • SYNTHETIC DYESTUFF SYNOLON BLACK EXW
  • V-COAT BS CRL -100 V-COAT BS T-202B PU RESIN FOR FABRIC COATING
  • DYEING CHEMICALS FOR TEXTILE DISPER VG-1000
  • RAW MATERIAL 100% POLYESTER YARN
  • DYEING CHEMICALS FOR TEXTILE ALUMINIUM SULPHATE

Company Transparency'nda Savar Dyeing & Finishing'den uluslararası satın alınan ürünlere genel bir bakış elde edin

Tedarikçi tarafındaki tedarik zincirinde Savar Dyeing & Finishing maliyet tasarrufu sağlayabilir mi?

Tedarik zincirindeki veya Savar Dyeing & Finishing'in tedarikçi tarafındaki tedarik ağındaki her aşama, değer yaratmanın bir aşamasını temsil eder ve dolayısıyla artan maliyetleri tanımlar. Ne kadar çok aşama olursa, bir ürün değer zinciri boyunca o kadar pahalı hale gelir. Tedarik zincirleri genellikle şeffaf değildir ve bilgi asimetrisi, özellikle ticareti yapılan ürünler için değer zincirinin her aşamasının varlık sebebinin bir parçasıdır.

Örneğin, Savar Dyeing & Finishing'in öncelikle bir ürünün ticaretini yapan ve belirli bir katma değer katmayan (en iyi ihtimalle büyük hacimli bir satın almaya dayalı küçük ölçekli ürün satışı) 1. Kademe tedarikçileri varsa, tedarik zinciri kısaltılabilir ve satın alma maliyetleri azaltılabilir. Eski bir 2. kademe tedarikçi, „Go-Direct" olarak tanımlanabilecek yeni bir 1. kademe tedarikçi haline gelir. Supply Chain Intelligence alanında, bu analiz uluslararası tedarikçiler alanında tek bir tıklama ile gerçekleştirilebilir:

Savar Dyeing & Finishing'nın tedarik zincirini kısaltma ve böylece satın alma tarafında maliyet tasarrufu sağlama potansiyelini analiz edin

Icon hand holding a business cardSatış
Savar Dyeing & Finishing'nın müşterileri kimlerdir?

Bir şirketin başarısı temelde müşterilerine bağlıdır. Bu nedenle, mümkün olan en geniş istikrarlı müşteri çevresine sahip olmak çok önemlidir. Konsinye notlarında, 213 Savar Dyeing & Finishing şirketinin uluslararası müşterileri tanımlanabilir. Bir örnek, 103 Mal sevkiyatları alan Mzm Fashion Ltd. şirketidir.

10 içinde bulunan müşteri-ülkeleri ürünlerin satışı için önemli bir hedef ülkedir: Vietnam. Kapsanan dönemde, 117 mal sevkiyatı oraya teslim edilmiştir.

Company Transparency Savar Dyeing & Finishing' in uluslararası satışlarına veya 213 müşterilerine genel bir bakış elde edin.

Savar Dyeing & Finishing hangi ürünleri satıyor?

Uluslararası konşimentoları (Bill of Lading / Bills of Lading / BOL) analiz ederek, Savar Dyeing & Finishing 'in sattığı toplam 11 farklı ürün kategorileri belirlenebilir.

Bunlar HS kodları (HTS kodları veya ücretli tarife numaraları) aracılığıyla ayırt edilebilir.

Bunun bir örneği, aşağıdaki ürünleri sınıflandıran 540742 HS kodudur:

„Woven fabrics of filament yarn containing >= 85% nylon or other polyamides by weight, incl. monofilament of >= 67 decitex and a maximum diameter of <= 1 mm, dyed". Bu HS kodu toplam 2.446 kez görüntülenmiştir.

İncelenen konşimentolarda (Bill of Lading / Bills of Lading / BOL) yer alan ürün açıklamaları, çeşitli müşterilere satılan ürünlere örnekler sunmaktadır:

  • 100%$ POLYESTER WOVEN FABRIC = 2880 YDS
  • FABRIC = 134130 YDS
  • POLYESTER WOVEN FABRIC = 8829 YDS
  • FABRIC = 76153 YDS
  • FABRIC = 220 YDS
  • POLYESTER WOVEN FABRIC = 8428 YDS
  • FABRIC = 39726 YDS
  • FABRIC = 115702 YDS
  • FABRIC = 427 YDS
  • FABRIC = 150416 YDS

Company Transparency Savar Dyeing & Finishing şirketinden uluslararası olarak satılan ürünlere genel bir bakış elde edin

Savar Dyeing & Finishing, müşteri tarafındaki tedarik zincirinde kârını optimize edebilir mi?

Tedarik zincirindeki veya Savar Dyeing & Finishing' in müşteri tarafındaki tedarik ağındaki her aşama, değer yaratmanın bir aşamasını temsil eder ve dolayısıyla artan maliyetleri tanımlar. Ne kadar çok aşama olursa, bir ürün değer zinciri boyunca o kadar pahalı hale gelir. Tedarik zincirleri genellikle şeffaf değildir; bilgi asimetrisi, özellikle ticareti yapılan ürünler için değer zincirinin her aşamasının varlık sebebinin bir parçasıdır.

Örneğin, Savar Dyeing & Finishing' in öncelikle bir ürünün ticaretini yapan ve belirli bir katma değer katmayan (en iyi ihtimalle büyük hacimli bir satın almaya dayalı küçük ölçekli ürün satışı) Kademe 1 müşterileri varsa, müşteri tarafındaki tedarik zinciri burada kısaltılabilir ve Savar Dyeing & Finishing' in kendi kar marjlarını optimize etme potansiyelinden yararlanılabilir. Eski bir Kademe 2 müşterisi, „Go-Direct" tanımlanabilecek yeni bir Kademe 1 müşterisi haline gelir. Supply Chain Intelligence alanında, bu analiz uluslararası müşteriler için tek bir tıklama ile gerçekleştirilebilir:

Savar Dyeing & Finishing'nın tedarik zincirini kısaltma ve böylece satış tarafında kendi kar marjlarını optimize etme potansiyelini analiz edin

Icon handshakeGüvenilirlik
Savar Dyeing & Finishing güvenilir bir tedarikçi mi?

Her şirket kendi istikrarını, müşterileri için riski en aza indirmeye önemli bir katkı olarak tanımlar. İç riskler (endojen faktörler) örneğin finansal olarak (finansal oranlar, serbest nakit akışı, bilançolar) veya operasyonel olarak (üretim, teslimat süreleri) tanımlanır. 2021 yılından bu yana, küresel tedarik darboğazları nedeniyle dış riskler giderek daha fazla eklenmekte ve Savar Dyeing & Finishing gibi bir tedarikçinin dış bağımlılıklar (dışsal faktörler) nedeniyle güvenilir bir şekilde teslimat yapıp yapamayacağı konusunda çok önemli bir kriter oluşturmaktadır.

Bunu değerlendirebilmek için, pratik deneyimlerden cevaplar elde etmek üzere veri analizleri yapılmalıdır:

Tedarik zinciri veya tedarikçi ağı Savar Dyeing & Finishing' in tedarikçi tarafında nasıl yapılandırılmıştır? , örneğin uluslararası medyada kritik olarak bildirilen tedarikçiler veya ürünler var mı?

Hangi Müşteriler Savar Dyeing & Finishing daha uzun bir süre boyunca tutarlı bir şekilde tedarikte bulundu ve iyi bir referans olarak tanımlanabilir?

Şu anda Savar Dyeing & Finishing'in teslimat sorunları var mı?

Bir şirketin giden mal sevkiyatları ne kadar sabit olursa, Savar Dyeing & Finishing gibi bir tedarikçiyle ilgili olası sorunları o kadar iyi değerlendirebilirsiniz.

İstikrarlı bir tedarik zinciri, kurum içi üretim ve güvenilir lojistik gibi operasyonel unsurlar sürdürülebilir performansı tanımlar.

2021 yılından bu yana, küresel tedarik darboğazları, Savar Dyeing & Finishing gibi bir tedarikçinin bağımlılıklar nedeniyle güvenilir bir şekilde teslimat yapıp yapamayacağına ilişkin dış faktörleri giderek daha fazla ekledi.

Mevcut teslimat ve performans kapasitesi, gerçek sevkiyatların istatistiksel gelişimi (sevkiyat sayısı veya mal miktarı açısından) temelinde dolaylı olarak analiz edilebilir.

Burada Savar Dyeing & Finishing şirketinin son aylarda uluslararası müşterilere yaptığı gerçek sevkiyatların bir analizini Company Transparency'de görebilirsiniz

Şu anda Savar Dyeing & Finishing'in tedarik sorunları var mı?

Bir şirketin gelen sevkiyatları ne kadar sabit olursa, Savar Dyeing & Finishing gibi bir şirketin olası (teslimat) sorunlarını o kadar iyi tahmin edebilirsiniz.

2021'den bu yana, küresel tedarik darboğazları, ister üretici ister perakendeci olsun, bir şirketin bağımlılıklar nedeniyle güvenilir bir şekilde teslimat yapıp yapamayacağını belirleyen dış faktörlerin sayısının artmasına neden oldu.

Mevcut tedarik istikrarı, gerçek mal sevkiyatlarının istatistiksel gelişimi temelinde analiz edilebilir (mal sevkiyatlarının sayısı veya içerik açısından malların miktarları temelinde) ve böylece nihai olarak şirketin kendi teslimat ve performans kapasitesinin bir göstergesi elde edilebilir.

Burada, Company Transparency'de son aylarda Savar Dyeing & Finishing' in uluslararası tedarikçilerinden gelen gerçek sevkiyatların bir analizini görebilirsiniz

Icon leafSürdürülebilirlik
Savar Dyeing & Finishing'nın ürünlerinin karbon ayak izi ve sürdürülebilirliği nedir?

Ürünleri mümkün olduğunca bölgesel olarak kısa teslimat rotalarıyla tedarik etmek ve sürdürülebilir malzemeler kullanmak, Savar Dyeing & Finishing dahil olmak üzere her şirketin ürünlerinin karbon ayak izini ve sürdürülebilirliğini tanımlar

Pek çok şirket, öncelikle maliyetlerden tasarruf etmek için yıllar içinde giderek daha uluslararası bir tedarikçi çevresi oluşturduktan sonra, “on-shoring” veya “near-shoring” yönünde artan bir eğilim var. Bu, tedarik zincirine mümkün olduğunca uzaktaki tedarikçileri dahil etmeye çalışmayı içerir. Bu, finansal ve riski en aza indirme nedenlerinin yanı sıra giderek artan bir şekilde çevresel ve imaj nedenleriyle de yapılmaktadır:

  • 2021'den bu yana uluslararası alanda keskin bir şekilde artan navlun maliyetlerinden tasarruf etmek.
  • Lojistik sorunlardan kaynaklanan riskleri en aza indirmek (örneğin 2021'de Süveyş Kanalı'nın ablukaya alınması).
  • Ürün satın alırken karbon ayak izini azaltmaya çalışmak.
  • Savar Dyeing & Finishing'in kendi ürünleri için sürdürülebilirlik hedefleri belirlemek ve bunlara bağlı kalmak

Mevcut mal sevkiyatlarının gelişimine (sevkiyat sayısı veya mal miktarı açısından) ve uluslararası tedarik kaynaklarındaki değişime dayanarak, Savar Dyeing & Finishing'in son aylarda ve yıllarda kendi karbon ayak izi ve kendi ticari faaliyetlerindeki sürdürülebilirlik unsurları gibi çevreyle ilgili konulara odaklanmak için ne ölçüde çaba sarf ettiğini analiz etmek mümkündür.

Savar Dyeing & Finishing'nın karbon ayak izi ve sürdürülebilirliği üzerinde etkisi olan uluslararası sevkiyatlara genel bir bakış elde edin

Icon Turmfigur SchachRakipler
Savar Dyeing & Finishing? 'nın rakipleri kimlerdir?

Savar Dyeing & Finishing gibi bir şirket için genellikle iki rekabet perspektifi arasında bir ayrım yapılır: Tedarik/satın alma alanındaki rekabet ve dağıtım/satış alanındaki rekabet.

  • Şimdi satın alma tarafındaki rekabeti analiz etmeye başlayın.

  • Satış tarafında rekabet analizine şimdi başlayın.

Satın alma tarafında Savar Dyeing & Finishing'in rakipleri kimlerdir?

Savar Dyeing & Finishing'nın ürün satın alma sayfasındaki rakipler (daha fazla değer yaratmak veya ticaret için birincil malzeme ve bileşenlerin satın alınması) ABRAMS wiki'nin Rekabet Competitive Intelligence, HS kodlarına göre satın alınan ürün sınıflandırmalarına göre HS-Codes (örn. 380991, 540741) veya ayrıca üst ürün terimlerine göre farklılaştırılmış olarak görülebilir.

Satış tarafında (benzer ürünlerin dağıtımı) Savar Dyeing & Finishing'in rakipleri kimlerdir?

Savar Dyeing & Finishing ürün satış sayfasındaki rakipler (daha fazla değer yaratmak için hammadde veya bileşen satışı veya bitmiş ürünler), ABRAMS wiki'nin Competitive Intelligence bölümünde, HS kodlarına göre satılan ürün sınıflandırmalarına göre HS-Codes (örn. 540742, 540752) veya ayrıca en iyi ürün terimlerine göre farklılaştırılmış olarak görülebilir.

Sevkiyatlardan daha fazla bilgi
Savar Dyeing & Finishing'dan
  • İş ilişkilerine göre istatistiksel olarak hazırlanmış
  • ürün portföyü
  • Sevkiyatların tarihçesi
  • ve çok daha fazlası
Monitor with abrams.wiki Tool Company Transparency

Hangi şirketler Savar Dyeing & Finishing ile benzer ürünler satın alıyor?

Aşağıdaki şirketler Savar Dyeing & Finishing ile benzer ürünler satın almaktadır:

1
Rudolf USA Inc. Raw Mat.
2
Colgate Palmolive Services
3
Valfrachem S. de R.L. de C.V.

Hangi şirketler Savar Dyeing & Finishing ile benzer ürünler satıyor?

Aşağıdaki şirketler Savar Dyeing & Finishing ile benzer ürünler satmaktadır:

1
Jastex Group Company
2
Gsi Creos Corporation
3
Seo Jin Textile Co., Ltd.

Yukarıdaki bilgiler başta kamu kurumları olmak üzere herkesin erişebileceği kaynaklardan gelmektedir. İlk veriler inigma LLC tarafından doğrulanmadı ancak değiştirilmeden (“olduğu gibi”) kullanıldı. Adı geçen şirketler, inigma LLC'yi yukarıdaki bilgilerin yayınlanması için görevlendirmemiş veya desteklememiştir. Web sitesinin kullanımı ve burada sunulan bilgiler yalnızca inigma LLC'nin Genel Hüküm ve Koşullarına ve Kullanım Şartlarına tabidir.

  • Tedarikçi arama
  • Müşteri arama
  • Şirket arama
  • HS Kod Bulucu
  • Küresel ticaret verileri
  • Avantajlarınız
  • Referanslar
  • Fiyatlar
  • Business Intelligence Tools
    • Business Intelligence Tools
    • Free Search
    • Market Intelligence
    • Sourcing Intelligence
    • Selling Intelligence
    • Company Transparency
    • Competitive Intelligence
    • Supply Chain Intelligence
    • Logistics Insights
  • Veritabanına
  • Hizmet
    • FAQ
    • Sözlük
    • Blog
    • Iletişim
    • Chat
  • Şirket
  • Kariyer
  • ABRAMS world trade wiki Logo
    LinkedInFacebookYouTubeInstagram
ABRAMS world trade wiki Logo
  • Gizlilik Politikası
  • Genel şartlar ve koşullar & kullanım şartları
  • Sitemap
  • Künye
  • © 2026