ABRAMS world trade wiki Logo
  • Avantajlarınız
  • Business Intelligence Tools
    • Business Intelligence Tools
    • Free Search
    • Market Intelligence
    • Sourcing Intelligence
    • Selling Intelligence
    • Company Transparency
    • Competitive Intelligence
    • Supply Chain Intelligence
    • Logistics Insights
  • Referanslar
  • Fiyatlar
  • Hakkımızda
    • Şirket
    • Kariyer
  • Şirket arama
    • Tedarikçi arama
    • Müşteri arama
    • Şirket arama
  • HS Kod Bulucu
  • Küresel ticaret verileri
  • M&A Insights
    • Our M&A Customers
    • Buy-Side M&A
    • Sell‑Side M&A
    • Target screening
    • Due Diligence
    • Post Merger Integration
  • Hizmet
    • FAQ
    • Sözlük
    • Blog
    • Iletişim
    • Chat
  • Veritabanına
  • Giriş yap
  • TR
    • Deutsch
    • English
    • Français
    • 한국어
    • Español
    • Türkçe
    • Italiano
    • Português

ABRAMS.wiki size gerçek sevkiyatlar, konum, rakipler, müşteriler, tedarikçiler, tedarik zinciri, ürünler, ürün portföyü, irtibat kişileri, çalışanlar, ciro sağlar:

Sasma BV

Willem Dreeslaan 301, 2729 NE Zoetermeer, Netherlands
Son güncelleme: 21 Ocak 2026
İthalat
İhracat

Sasma BV kimden alım yapıyor?

Товариство З Обмеженою Відповідальністю Вест Вей Україна de
79035 Львівська Обл М Львів Вул Зелена Буд 111

Alınan Sevkiyatlar:
1
Tedarikçinin sevkiyat payı:
3,2 %

HS- veya HTS-kodları, sevk edilen malların türünü tanımlamak için küresel olarak kullanılan bir standarttır (Harmonized Commodity Description and Coding System). Dünya Gümrük Organizasyonu (WCO), Uyumlaştırılmış Tarife Tanımlama ve Kodlama Sistemini (HTS) yönetmektedir. WCO'nun HTS sistemine 170'in üzerinde ülke katılmaktadır. Uluslararası ticaretteki tüm eşyaların HTS kodunun ilk altı hanesi, HTS'yi kullanan tüm ülkeler için aynıdır. Son iki veya dört hane ise ülkeye özeldir. Birçok ülkede, bu son dört hane gümrük vergisi oranını ve ithal edilen malların ticaret dengesinin istatistiksel raporları için son eki temsil eder.

HS-Codes:
1
7 TedarikçilerGörünüm

Sasma BV kime satış yapıyor?

Upky Warehouse için
6800 Enterprise Dr. 40214 Louisville KY

sevkiyatlar teslim edildi:
9
Müşterinin sevkiyat payı:
4,5 %

HS- veya HTS-kodları, sevk edilen malların türünü tanımlamak için küresel olarak kullanılan bir standarttır (Harmonized Commodity Description and Coding System). Dünya Gümrük Organizasyonu (WCO), Uyumlaştırılmış Tarife Tanımlama ve Kodlama Sistemini (HTS) yönetmektedir. WCO'nun HTS sistemine 170'in üzerinde ülke katılmaktadır. Uluslararası ticaretteki tüm eşyaların HTS kodunun ilk altı hanesi, HTS'yi kullanan tüm ülkeler için aynıdır. Son iki veya dört hane ise ülkeye özeldir. Birçok ülkede, bu son dört hane gümrük vergisi oranını ve ithal edilen malların ticaret dengesinin istatistiksel raporları için son eki temsil eder.

HS-Codes:
4
87 MüşterilerGörünüm

Sasma BV hangi ürünleri satın alıyor?

HS- veya HTS-kodları, sevk edilen malların türünü tanımlamak için küresel olarak kullanılan bir standarttır (Harmonized Commodity Description and Coding System). Dünya Gümrük Organizasyonu (WCO), Uyumlaştırılmış Tarife Tanımlama ve Kodlama Sistemini (HTS) yönetmektedir. WCO'nun HTS sistemine 170'in üzerinde ülke katılmaktadır. Uluslararası ticaretteki tüm eşyaların HTS kodunun ilk altı hanesi, HTS'yi kullanan tüm ülkeler için aynıdır. Son iki veya dört hane ise ülkeye özeldir. Birçok ülkede, bu son dört hane gümrük vergisi oranını ve ithal edilen malların ticaret dengesinin istatistiksel raporları için son eki temsil eder.

HS-Code: 220890
Ethyl alcohol of an alcoholic strength of < 80% vol, not denatured; spirits and other spirituous beverages (excl. compound alcoholic preparations of a kind used for the manufacture of beverages, spirits obtained by distilling grape wine or grape marc, whiskies, rum and other spirits obtained by distilling fermented sugar-cane products, gin, geneva, vodka, liqueurs and cordials)

sevkiyat sayısında görüntülenmiştir:
13
7 Satın alınan ürünlerGörünüm

Sasma BV hangi ürünleri satıyor?

HS- veya HTS-kodları, sevk edilen malların türünü tanımlamak için küresel olarak kullanılan bir standarttır (Harmonized Commodity Description and Coding System). Dünya Gümrük Organizasyonu (WCO), Uyumlaştırılmış Tarife Tanımlama ve Kodlama Sistemini (HTS) yönetmektedir. WCO'nun HTS sistemine 170'in üzerinde ülke katılmaktadır. Uluslararası ticaretteki tüm eşyaların HTS kodunun ilk altı hanesi, HTS'yi kullanan tüm ülkeler için aynıdır. Son iki veya dört hane ise ülkeye özeldir. Birçok ülkede, bu son dört hane gümrük vergisi oranını ve ithal edilen malların ticaret dengesinin istatistiksel raporları için son eki temsil eder.

HS-Code: 220710
Undenatured ethyl alcohol, of actual alcoholic strength of >= 80%

sevkiyat sayısında görüntülenmiştir:
105
27 Satılan ürünlerGörünüm

Sasma BV hangi ülkelerden alım yapıyor?

içinde Hindistan

Sevkiyat sayısı:
15
Ülkenin sevkiyatlardaki payı:
48,4 %
Sevkiyatların ağırlığı:
0 t
4 İthalatçı ülkelerGörünüm

Sasma BV hangi ülkelere satış yapıyor?

için ABD

Sevkiyat sayısı:
152
Ülkenin sevkiyatlardaki payı:
46,3 %
Sevkiyatların ağırlığı:
2.968,7 t
16 İhracatçı ülkelerGörünüm
Simge anahtarı

Pazar analizi metodolojisi:
istatistiksel ham verilerden Yapay Zekaya (AI)

UN Comtrade (Birleşmiş Milletler veri tabanı) ve OECD 'nin (Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Organizasyonu) bir ortağı olarak ABRAMS world trade wiki, akıllı algoritmalar ve yapay zeka (AI) kullanarak milyarlarca istatistiksel verinin yanı sıra navlun ve gümrük verilerini analiz eder ve bu temelde “benzersiz bir Business Intelligence portalı” geliştirmiştir (UN Comtrade'den alıntı / referanslar).

Bu sayfa, araştırma ekibimiz tarafından özelleştirilen Sasma BV şirketinin piyasa faaliyetlerine ilişkin bilgiler sunmaktadır.

Rakiplerinizin en son programlarına ücretsiz olarak göz atın!

En son sevkiyatlarını analiz ederek ana rakibinizin yeni tedarikçileri, müşterileri ve ürünleri hakkında bilgi edinin veya bir başka şirket seçin
Zincir simgesi

Çok kademeli tedarik zinciri şeffaflığı

ABRAMS world trade wiki sadece birinci kademenin (Tier-1) doğrudan tedarikçilerini ve müşterilerini göstermez. Supply Chain Intelligence, basit tedarik zincirinin ötesine geçerek, bir düğmeye tıklayarak birkaç katmanlı (tier-n) tedarik ağına ilişkin kapsamlı bir fikir verir.

Supply Chain Intelligence - Export and Import
Supply Chain Intelligence - suppliers
Supply Chain Intelligence - customers
icon contacts purchasing

Sasma BV'nın Satınalma bölümündeki irtibat kişileri kimlerdir?

ABRAMS world trade wiki, Sasma BV'in satın alma bölümündeki mevcut irtibat kişilerinin aranmasını ücretsiz bir hizmet olarak sunmaktadır.

Ücretsiz edinin:

icon contacts sales

Sasma BV'nın satış bölümündeki irtibat kişileri kimlerdir?

ABRAMS world trade wiki, Sasma BV şirketinin satış departmanındaki mevcut irtibat kişilerini aramak için ücretsiz bir hizmet sunmaktadır.

Ücretsiz edinin:

icon compliance news

Sasma BV'nda uygunluk ile ilgili bilgileri nerede bulabilirim?

ABRAMS world trade wiki, ücretsiz bir hizmet olarak Sasma BV aracılığıyla dünyanın her yerinden güncel uyumluluk raporları için araştırma sunar.

Ücretsiz edinin:

icon company news

Sasma BV hakkında en son basın bültenleri nelerdir?

ABRAMS world trade wiki, Sasma BV aracılığıyla dünyanın dört bir yanından en son basın bültenlerini araştırmak için ücretsiz bir hizmet sunmaktadır.

Ücretsiz edinin:

Soru işareti simgesi
Icon EinkaufskorbSatın Alma
Sasma BV 'nın tedarikçileri kimlerdir?

Bir şirketin performansı büyük ölçüde tedarikçilerine bağlıdır. Bu nedenle güvenilir bir ortaklar ağı (tedarikçiler, bayiler ve üreticiler) çok önemlidir. Şirketin konşimentolarda güvendiği Sasma BV'nin toplam 7 uluslararası tedarikçileri tanımlanabilir.Bunun bir örneği, 1 sevkiyat teslim eden Товариство З Обмеженою Відповідальністю Вест Вей Україна şirketidir.

4 içinde bulunan Tedarikçi ülkeler ürünlerin satın alınması için önemli bir kaynaktır: Hindistan. Buradan, 15 mal sevkiyatları belirlenebilir.

Company Transparency'nde Sasma BV'in uluslararası satın alma veya 7 tedarikçileri hakkında genel bilgi edinin

Sasma BV'nın tedarik zinciri neye benziyor?

Sasma BV'nın tedarik zinciri veya tedarik ağı genellikle iki perspektife ayrılır:

  • Tedarikçi tarafı (1. kademe tedarikçi doğrudan tedarikçidir, 2. kademe 1. kademe tedarikçinin tedarikçisidir, 3. kademe ise Sasma BV 'in tedarik ağındaki herhangi bir seviyedeki tedarikçidir.
  • müşteri tarafı (1. kademe müşteri doğrudan müşteridir, 2. kademe müşteri 1. kademe müşterinin müşterisidir, n. kademe müşteri Sasma BV'in satış ağındaki herhangi bir seviyedeki müşteridir.
İş istikrarı ve iş sürekliliği nedenleriyle, bir tedarik zinciri veya tedarik ağı, dış etkilerin Sasma BV e herhangi bir zarar veremeyeceği şekilde yapılandırılmalıdır. Bu hem tedarik alanında (tedarikçi hatası yedek / alternatif tedarikçilerle telafi edilmelidir) hem de satış alanında (müşteri hatası yedek / alternatif müşterilerle telafi edilmelidir) geçerlidir.

Riskler genel olarak malların mevcut olmaması (üretimin ve dolayısıyla teslimatın durması, tedarik zincirinde veya tedarik ağında gerekli olan malların mevcut olmaması) ve iş ortaklarının uyum kurallarına uymaması (örneğin çevre koruma, iş kanunu ihlalleri) ve bu nedenle tedarik ağında başarısız olması durumunda yasal nedenleri içerebilir.

Riskin doğrudan iş ortağıyla (Kademe 1) sınırlı olması gerekmez. Yeterli alternatif tedarikçiler ve alternatif müşteriler oluşturulmadığı sürece risk tamamen tedarik zinciri boyunca mevcuttur.

Kademe-1'den Kademe-n'e kadar Sasma BV'in uluslararası tedarik zincirine (tedarik ve dağıtım) genel bir bakış elde edin

Örnek: 1. Kademe-1 tedarikçi Товариство З Обмеженою Відповідальністю Вест Вей Україна 1. Kademe müşteri Upky Warehouse

ABRAMS world trade wiki sadece birinci kademenin (Tier-1) doğrudan tedarikçilerini ve müşterilerini göstermez. Supply Chain Intelligence, basit tedarik zincirinin ötesine geçerek, bir düğmeye tıklayarak birkaç katmanlı ( kademe-1) tedarik ağı hakkında kapsamlı bir fikir verir.

Sasma BV 'nın tedarik zinciri istikrarlı mı?

Tedarik zincirindeki veya Sasma BV'in tedarikçi tarafındaki tedarik ağındaki her aşama tek bir risk içerir. Kademe sayısı arttıkça iş ortaklarını analiz etmek ve izlemek daha da zorlaşır. Tedarikçilerin tedarikçileri genellikle bilinmez, bu nedenle “”Kademe 2“” seviyesinde zaten artan bir risk vardır.

Örneğin, öncelikli olarak bir ürünün ticaretini yapan ve özel bir katma değer katmayan 1. kademe bir tedarikçi söz konusuysa, tedarik zinciri kısaltılabilir ve temerrüt riski en aza indirilebilir. Önceki 2. kademe tedarikçi yeni bir 1. kademe tedarikçi haline gelir ve bu da “Go-Direct” olarak tanımlanabilir. Supply Chain Intelligence alanında, bu analiz uluslararası tedarikçiler alanında tek bir tıklama ile gerçekleştirilebilir:

Sasma BV 'nın tedarik zincirini kısaltma ve böylece stabilize etme potansiyelini analiz edin

Sasma BV hangi ürünleri satın alıyor?

Uluslararası konşimentoları (Bill of Lading / Bills of Lading /BOL) analiz ederek, Sasma BV 'in satın aldığı toplam 7 farklı ürün kategorileri belirlenebilir.

Bunlar HS kodları (HTS kodları veya gümrük tarife numaraları) aracılığıyla farklılaştırılabilir.

Bunun bir örneği, aşağıdaki ürünleri sınıflandıran 220890 HS kodudur:

„Ethyl alcohol of an alcoholic strength of < 80% vol, not denatured; spirits and other spirituous beverages (excl. compound alcoholic preparations of a kind used for the manufacture of beverages, spirits obtained by distilling grape wine or grape marc, whiskies, rum and other spirits obtained by distilling fermented sugar-cane products, gin, geneva, vodka, liqueurs and cordials)". Bu HS kodu toplam 13 kez görüntülenmiştir.

Company Transparency'nda Sasma BV'den uluslararası satın alınan ürünlere genel bir bakış elde edin

Tedarikçi tarafındaki tedarik zincirinde Sasma BV maliyet tasarrufu sağlayabilir mi?

Tedarik zincirindeki veya Sasma BV'in tedarikçi tarafındaki tedarik ağındaki her aşama, değer yaratmanın bir aşamasını temsil eder ve dolayısıyla artan maliyetleri tanımlar. Ne kadar çok aşama olursa, bir ürün değer zinciri boyunca o kadar pahalı hale gelir. Tedarik zincirleri genellikle şeffaf değildir ve bilgi asimetrisi, özellikle ticareti yapılan ürünler için değer zincirinin her aşamasının varlık sebebinin bir parçasıdır.

Örneğin, Sasma BV'in öncelikle bir ürünün ticaretini yapan ve belirli bir katma değer katmayan (en iyi ihtimalle büyük hacimli bir satın almaya dayalı küçük ölçekli ürün satışı) 1. Kademe tedarikçileri varsa, tedarik zinciri kısaltılabilir ve satın alma maliyetleri azaltılabilir. Eski bir 2. kademe tedarikçi, „Go-Direct" olarak tanımlanabilecek yeni bir 1. kademe tedarikçi haline gelir. Supply Chain Intelligence alanında, bu analiz uluslararası tedarikçiler alanında tek bir tıklama ile gerçekleştirilebilir:

Sasma BV'nın tedarik zincirini kısaltma ve böylece satın alma tarafında maliyet tasarrufu sağlama potansiyelini analiz edin

Icon hand holding a business cardSatış
Sasma BV'nın müşterileri kimlerdir?

Bir şirketin başarısı temelde müşterilerine bağlıdır. Bu nedenle, mümkün olan en geniş istikrarlı müşteri çevresine sahip olmak çok önemlidir. Konsinye notlarında, 87 Sasma BV şirketinin uluslararası müşterileri tanımlanabilir. Bir örnek, 9 Mal sevkiyatları alan Upky Warehouse şirketidir.

16 içinde bulunan müşteri-ülkeleri ürünlerin satışı için önemli bir hedef ülkedir: ABD. Kapsanan dönemde, 152 mal sevkiyatı oraya teslim edilmiştir.

Company Transparency Sasma BV' in uluslararası satışlarına veya 87 müşterilerine genel bir bakış elde edin.

Sasma BV hangi ürünleri satıyor?

Uluslararası konşimentoları (Bill of Lading / Bills of Lading / BOL) analiz ederek, Sasma BV 'in sattığı toplam 27 farklı ürün kategorileri belirlenebilir.

Bunlar HS kodları (HTS kodları veya ücretli tarife numaraları) aracılığıyla ayırt edilebilir.

Bunun bir örneği, aşağıdaki ürünleri sınıflandıran 220710 HS kodudur:

„Undenatured ethyl alcohol, of actual alcoholic strength of >= 80%". Bu HS kodu toplam 105 kez görüntülenmiştir.

İncelenen konşimentolarda (Bill of Lading / Bills of Lading / BOL) yer alan ürün açıklamaları, çeşitli müşterilere satılan ürünlere örnekler sunmaktadır:

  • UN 3065, ALCOHOLIC BEVERAGES (GIN 80,00%), 3, II, 20.0 C C.C. (F-E, S-D) X IBC 31HA1 1000 LTRS 5X IBC ORGANIC GRAPE ALCOHOL 96% 12X IBC POTATO ALCOHOL 96% 3X IBC FRENCH WHEAT ALCOHOL 96% 2X IBC LONDON DRY GIN 80% UN 1170 ETHANOL (ETHYL ALCOHOL) 3, II 12C C.C. (F-E, S-D) (D E) 20X IBC 31HA1 1000 LTRS ETHYL ALCOHOL 96% VOL. MIN.
  • UN1170 ETHANOL (ETHYL ALCOHOL) CLASS PG II FLASHPOINT 13 C (CLOSED CUP) MARINE POLLUTANT NO ORGANIC SUGARCANE ALCOHOL 95,0% MIN.
  • UN1170 ETHANOL (ETHYL ALCOHOL) CLASS PG II FLASHPOINT 13 C (CLOSED CUP) MARINE POLLUTANT NO TRADE NAME EXTRA NEUTRAL ALCOHOL 95%
  • UN 1170 ETHANOL (ETHYL ALCOHOL) CLASS PG II FLASHPOINT 13 C (CLOSED CUP) MARINE POLLUTANT NO TRADE NAME EXTRA NEUTRAL ALCOHOL 95%
  • ETHANOL UN 1170 ETHANOL (ETHYL ALCOHOL) CLASS PG II FLASHPOINT 13 C (CLOSED CUP) MARINE POLLUTANT NO ORGANIC SUGARCANE ALCOHOL 95,0% MIN.
  • 21 PACKAGES BEING 14X IBC S WHEAT ALCOHOL ( KOSHER) 1X CAN (25 LTR) WHEAT ALCOHOL (KOSHER) 1X PACKAGE (PALLET) (9X DRUMS 60 LTR) FRENCH WEST INDIES BLENDER 75% 1X PACKAGE (PALLET) (9X DRUMS 60 LTR) JAMAICA POWER BLENDER 75% 3X PACKAGES (PALLETS) (9X DRUMS 60 LTR) BARREL AGED RUM BLENDER 75% 1X IBC BARREL AGED RUM BLENDER 75%) HS CODES 220710 INCULDING 14X IBC 31HA11000 LTRS ETHYL ALCOHOL 96% VOL. MIN. UN 1170 ETHANOL (ETHYL ALCOHOL) 3, II 17 C C.C. (F E, S D) (D/E) INCULDING 9X 3H1/X 60 LTRS RUM BLENDER UN 1170 ETHANOL (FRENCH WEST INDIES BLENDER 75%) 3, II 21 C C (F E, S D)(D/E) INCULDING 9X 3H1/X 60 LTRS RUM BLENDER UN 117 0 ETHANOL (JAMAICA POWER BLENDER 75%) 3, II 2 1 C C (F E, S D)(D/E) INCULDING 27X 3H1/X 60 LTRS RUM BLENDER UN 1170 ETHANOL (BARREL AGED RUM BLENDER 75%) 3, II 21 C C (F E, S D)(D/ E) INCULDING 1X IBC 31HA1 1000 LTRS UN 1170 ETHANOL (BARREL AGED RUM BLENDER 75%) 3, II 21 C C (F E, S D)(D/E) INCULDING 1X CAN 3H1 25 LTRS ETHYL ALCOHOL 96% VOL. MIN UN 1170 ETHANOL (ETHYL ALCOHOL) 3, II 17 C C.C. (F E, S D) (D/E) . EMERGENCY TEL. +441865407333
  • 21 PACKAGES BEING 14X IBC S WHEAT ALCOHOL ( KOSHER) 1X CAN (25 LTR) WHEAT ALCOHOL (KOSHER) 1X PAC KAGE (PALLET) (9X DRUMS 60 LTR) FRENCH WEST I NDIES BLENDER 75% 1X PACKAGE (PALLET) (9X DRUMS 60 LTR) JAMAICA POWER BLENDER 75% 3X PACKAGES (PALLETS) (9X, 001 DRUMS 60 LTR) BARREL AGED RUM BLENDER 75% 1X IBC BARREL AGED RUM BLENDER 75%) HS CODES 220710 INCULDING 14X IBC 31HA11000 LTRS ETHYL ALCOHO L 96% VOL. MIN. UN 1170 ETHANOL (ETHYL ALCOHO L) 3, II 17 C C.C. (F E, S D) (D/E) INCULDING 9X 3H1/X 60 LTRS RUM BLENDER UN 1170 ETHANOL (FRENCH WEST INDIES BLENDER 75%) 3, II 21 C", 001 C (F E, S D)(D/E) INCULDING 9X 3H1/X 60 LTRS RUM BLENDER UN 117 0 ETHANOL (JAMAICA POWER BLENDER 75%) 3, II 2 1 C C (F E, S D)(D/E) INCULDING 27X 3H1/X 60 LTRS RUM BLENDER UN 1170 ETHANOL (BARREL AGE D RUM BLENDER 75%) 3, II 21 C C (F E, S D)(D/ E) INCULDING 1X IBC 31HA1 1000 LTRS UN 1170 ET", 001 HANOL (BARREL AGED RUM BLENDER 75%) 3, II 21 C C (F E, S D)(D/E) INCULDING 1X CAN 3H1 25 LTRS ETHYL ALCOHOL 96% VOL. MIN UN 1170 ETHAN OL (ETHYL ALCOHOL) 3, II 17 C C.C. (F E, S D) (D/E) . EMERGENCY TEL. +441865407333, 001 1170 3 U 000
  • UN 1170 ETHANOL (ETHYL ALCOHOL) CLASS PG II FLASHPOINT 13 C (CLOSED CUP) MARINE POLLUTANT NO EXTRA NEUTRAL ALCOHOL 95% (ETHYL ALCOHOL)
  • ETHYL ALCOHOL CLASS - UN 1170 PG II FLASHPOINT 13 DEGREES C CC - TARE WEIGHT 3770 KGM IMO-CLASS UN-NUMBER 1170 FLASHPOINT 13.0 C PACKING GROUP PROPER SHIPPING NAME ETHYL ALCOHOL EMERGENCY NAME ETHIMEX LTD EMERGENCY PHONE +44 (0)20 8968 2104
  • - SLZU2628146 DESCRIPTION- HS CODE :22083088 ETHANOL CLASS3 UN1170 HAZ EMERGENCY CONTACT: +48693293652 SHIPPERS OWNED CONTAINER CMA CGM HOUSE B/L CROSS REFERENCE WITH MASTER ANT1811708 FREIGHT PREPAID PSN: ETHANOL UN NUMBER: 1170 IMDG CLASS: - PG: II FLASHPOINT: 17 C -GENERIC DESCRIPTION-

Company Transparency Sasma BV şirketinden uluslararası olarak satılan ürünlere genel bir bakış elde edin

Sasma BV, müşteri tarafındaki tedarik zincirinde kârını optimize edebilir mi?

Tedarik zincirindeki veya Sasma BV' in müşteri tarafındaki tedarik ağındaki her aşama, değer yaratmanın bir aşamasını temsil eder ve dolayısıyla artan maliyetleri tanımlar. Ne kadar çok aşama olursa, bir ürün değer zinciri boyunca o kadar pahalı hale gelir. Tedarik zincirleri genellikle şeffaf değildir; bilgi asimetrisi, özellikle ticareti yapılan ürünler için değer zincirinin her aşamasının varlık sebebinin bir parçasıdır.

Örneğin, Sasma BV' in öncelikle bir ürünün ticaretini yapan ve belirli bir katma değer katmayan (en iyi ihtimalle büyük hacimli bir satın almaya dayalı küçük ölçekli ürün satışı) Kademe 1 müşterileri varsa, müşteri tarafındaki tedarik zinciri burada kısaltılabilir ve Sasma BV' in kendi kar marjlarını optimize etme potansiyelinden yararlanılabilir. Eski bir Kademe 2 müşterisi, „Go-Direct" tanımlanabilecek yeni bir Kademe 1 müşterisi haline gelir. Supply Chain Intelligence alanında, bu analiz uluslararası müşteriler için tek bir tıklama ile gerçekleştirilebilir:

Sasma BV'nın tedarik zincirini kısaltma ve böylece satış tarafında kendi kar marjlarını optimize etme potansiyelini analiz edin

Icon handshakeGüvenilirlik
Sasma BV güvenilir bir tedarikçi mi?

Her şirket kendi istikrarını, müşterileri için riski en aza indirmeye önemli bir katkı olarak tanımlar. İç riskler (endojen faktörler) örneğin finansal olarak (finansal oranlar, serbest nakit akışı, bilançolar) veya operasyonel olarak (üretim, teslimat süreleri) tanımlanır. 2021 yılından bu yana, küresel tedarik darboğazları nedeniyle dış riskler giderek daha fazla eklenmekte ve Sasma BV gibi bir tedarikçinin dış bağımlılıklar (dışsal faktörler) nedeniyle güvenilir bir şekilde teslimat yapıp yapamayacağı konusunda çok önemli bir kriter oluşturmaktadır.

Bunu değerlendirebilmek için, pratik deneyimlerden cevaplar elde etmek üzere veri analizleri yapılmalıdır:

Tedarik zinciri veya tedarikçi ağı Sasma BV' in tedarikçi tarafında nasıl yapılandırılmıştır? , örneğin uluslararası medyada kritik olarak bildirilen tedarikçiler veya ürünler var mı?

Hangi Müşteriler Sasma BV daha uzun bir süre boyunca tutarlı bir şekilde tedarikte bulundu ve iyi bir referans olarak tanımlanabilir?

Şu anda Sasma BV'in teslimat sorunları var mı?

Bir şirketin giden mal sevkiyatları ne kadar sabit olursa, Sasma BV gibi bir tedarikçiyle ilgili olası sorunları o kadar iyi değerlendirebilirsiniz.

İstikrarlı bir tedarik zinciri, kurum içi üretim ve güvenilir lojistik gibi operasyonel unsurlar sürdürülebilir performansı tanımlar.

2021 yılından bu yana, küresel tedarik darboğazları, Sasma BV gibi bir tedarikçinin bağımlılıklar nedeniyle güvenilir bir şekilde teslimat yapıp yapamayacağına ilişkin dış faktörleri giderek daha fazla ekledi.

Mevcut teslimat ve performans kapasitesi, gerçek sevkiyatların istatistiksel gelişimi (sevkiyat sayısı veya mal miktarı açısından) temelinde dolaylı olarak analiz edilebilir.

Burada Sasma BV şirketinin son aylarda uluslararası müşterilere yaptığı gerçek sevkiyatların bir analizini Company Transparency'de görebilirsiniz

Şu anda Sasma BV'in tedarik sorunları var mı?

Bir şirketin gelen sevkiyatları ne kadar sabit olursa, Sasma BV gibi bir şirketin olası (teslimat) sorunlarını o kadar iyi tahmin edebilirsiniz.

2021'den bu yana, küresel tedarik darboğazları, ister üretici ister perakendeci olsun, bir şirketin bağımlılıklar nedeniyle güvenilir bir şekilde teslimat yapıp yapamayacağını belirleyen dış faktörlerin sayısının artmasına neden oldu.

Mevcut tedarik istikrarı, gerçek mal sevkiyatlarının istatistiksel gelişimi temelinde analiz edilebilir (mal sevkiyatlarının sayısı veya içerik açısından malların miktarları temelinde) ve böylece nihai olarak şirketin kendi teslimat ve performans kapasitesinin bir göstergesi elde edilebilir.

Burada, Company Transparency'de son aylarda Sasma BV' in uluslararası tedarikçilerinden gelen gerçek sevkiyatların bir analizini görebilirsiniz

Icon leafSürdürülebilirlik
Sasma BV'nın ürünlerinin karbon ayak izi ve sürdürülebilirliği nedir?

Ürünleri mümkün olduğunca bölgesel olarak kısa teslimat rotalarıyla tedarik etmek ve sürdürülebilir malzemeler kullanmak, Sasma BV dahil olmak üzere her şirketin ürünlerinin karbon ayak izini ve sürdürülebilirliğini tanımlar

Pek çok şirket, öncelikle maliyetlerden tasarruf etmek için yıllar içinde giderek daha uluslararası bir tedarikçi çevresi oluşturduktan sonra, “on-shoring” veya “near-shoring” yönünde artan bir eğilim var. Bu, tedarik zincirine mümkün olduğunca uzaktaki tedarikçileri dahil etmeye çalışmayı içerir. Bu, finansal ve riski en aza indirme nedenlerinin yanı sıra giderek artan bir şekilde çevresel ve imaj nedenleriyle de yapılmaktadır:

  • 2021'den bu yana uluslararası alanda keskin bir şekilde artan navlun maliyetlerinden tasarruf etmek.
  • Lojistik sorunlardan kaynaklanan riskleri en aza indirmek (örneğin 2021'de Süveyş Kanalı'nın ablukaya alınması).
  • Ürün satın alırken karbon ayak izini azaltmaya çalışmak.
  • Sasma BV'in kendi ürünleri için sürdürülebilirlik hedefleri belirlemek ve bunlara bağlı kalmak

Mevcut mal sevkiyatlarının gelişimine (sevkiyat sayısı veya mal miktarı açısından) ve uluslararası tedarik kaynaklarındaki değişime dayanarak, Sasma BV'in son aylarda ve yıllarda kendi karbon ayak izi ve kendi ticari faaliyetlerindeki sürdürülebilirlik unsurları gibi çevreyle ilgili konulara odaklanmak için ne ölçüde çaba sarf ettiğini analiz etmek mümkündür.

Sasma BV'nın karbon ayak izi ve sürdürülebilirliği üzerinde etkisi olan uluslararası sevkiyatlara genel bir bakış elde edin

Icon Turmfigur SchachRakipler
Sasma BV? 'nın rakipleri kimlerdir?

Sasma BV gibi bir şirket için genellikle iki rekabet perspektifi arasında bir ayrım yapılır: Tedarik/satın alma alanındaki rekabet ve dağıtım/satış alanındaki rekabet.

  • Şimdi satın alma tarafındaki rekabeti analiz etmeye başlayın.

  • Satış tarafında rekabet analizine şimdi başlayın.

Satın alma tarafında Sasma BV'in rakipleri kimlerdir?

Sasma BV'nın ürün satın alma sayfasındaki rakipler (daha fazla değer yaratmak veya ticaret için birincil malzeme ve bileşenlerin satın alınması) ABRAMS wiki'nin Rekabet Competitive Intelligence, HS kodlarına göre satın alınan ürün sınıflandırmalarına göre HS-Codes (örn. 220890, 382499) veya ayrıca üst ürün terimlerine göre farklılaştırılmış olarak görülebilir.

Satış tarafında (benzer ürünlerin dağıtımı) Sasma BV'in rakipleri kimlerdir?

Sasma BV ürün satış sayfasındaki rakipler (daha fazla değer yaratmak için hammadde veya bileşen satışı veya bitmiş ürünler), ABRAMS wiki'nin Competitive Intelligence bölümünde, HS kodlarına göre satılan ürün sınıflandırmalarına göre HS-Codes (örn. 220710, 220720) veya ayrıca en iyi ürün terimlerine göre farklılaştırılmış olarak görülebilir.

Sevkiyatlardan daha fazla bilgi
Sasma BV'dan
  • İş ilişkilerine göre istatistiksel olarak hazırlanmış
  • ürün portföyü
  • Sevkiyatların tarihçesi
  • ve çok daha fazlası
Monitor with abrams.wiki Tool Company Transparency

Hangi şirketler Sasma BV ile benzer ürünler satın alıyor?

Aşağıdaki şirketler Sasma BV ile benzer ürünler satın almaktadır:

1
K P Global Inc.
2
Ascent Plaza
3
B.United International

Hangi şirketler Sasma BV ile benzer ürünler satıyor?

Aşağıdaki şirketler Sasma BV ile benzer ürünler satmaktadır:

1
Novo Nordisk A/S
2
Mag Alcoholes, SA
3
Racing Cargo Mexico S.A. de C.V.

Yukarıdaki bilgiler başta kamu kurumları olmak üzere herkesin erişebileceği kaynaklardan gelmektedir. İlk veriler inigma LLC tarafından doğrulanmadı ancak değiştirilmeden (“olduğu gibi”) kullanıldı. Adı geçen şirketler, inigma LLC'yi yukarıdaki bilgilerin yayınlanması için görevlendirmemiş veya desteklememiştir. Web sitesinin kullanımı ve burada sunulan bilgiler yalnızca inigma LLC'nin Genel Hüküm ve Koşullarına ve Kullanım Şartlarına tabidir.

  • Tedarikçi arama
  • Müşteri arama
  • Şirket arama
  • HS Kod Bulucu
  • Küresel ticaret verileri
  • Avantajlarınız
  • Referanslar
  • Fiyatlar
  • Business Intelligence Tools
    • Business Intelligence Tools
    • Free Search
    • Market Intelligence
    • Sourcing Intelligence
    • Selling Intelligence
    • Company Transparency
    • Competitive Intelligence
    • Supply Chain Intelligence
    • Logistics Insights
  • Veritabanına
  • Hizmet
    • FAQ
    • Sözlük
    • Blog
    • Iletişim
    • Chat
  • Şirket
  • Kariyer
  • ABRAMS world trade wiki Logo
    LinkedInFacebookYouTubeInstagram
ABRAMS world trade wiki Logo
  • Gizlilik Politikası
  • Genel şartlar ve koşullar & kullanım şartları
  • Sitemap
  • Künye
  • © 2026