ABRAMS world trade wiki Logo
  • Avantajlarınız
  • Business Intelligence Tools
    • Business Intelligence Tools
    • Free Search
    • Market Intelligence
    • Sourcing Intelligence
    • Selling Intelligence
    • Company Transparency
    • Competitive Intelligence
    • Supply Chain Intelligence
    • Logistics Insights
  • Referanslar
  • Fiyatlar
  • Hakkımızda
    • Şirket
    • Kariyer
  • Şirket arama
    • Tedarikçi arama
    • Müşteri arama
    • Şirket arama
  • HS Kod Bulucu
  • Küresel ticaret verileri
  • M&A Insights
    • Our M&A Customers
    • Buy-Side M&A
    • Sell‑Side M&A
    • Target screening
    • Due Diligence
    • Post Merger Integration
  • Hizmet
    • FAQ
    • Sözlük
    • Blog
    • Iletişim
    • Chat
  • Veritabanına
  • Giriş yap
  • TR
    • Deutsch
    • English
    • Français
    • 한국어
    • Español
    • Türkçe
    • Italiano
    • Português

ABRAMS.wiki size gerçek sevkiyatlar, konum, rakipler, müşteriler, tedarikçiler, tedarik zinciri, ürünler, ürün portföyü, irtibat kişileri, çalışanlar, ciro sağlar:

Reliable Source Pte. Ltd.

2 Venture Dr. No. 11-05 Vision Exchange
Son güncelleme: 27 Kasım 2025
İthalat
İhracat

Reliable Source Pte. Ltd. kimden alım yapıyor?

Công TY Tnhh Coats Phong Phú de
Số 48 Đường Tăng Nhơn Phú, Phường Tăng Nhơn Phú B, Thành Phố Thủ Đức, Thành Phố Hồ Chí Minh, Việt Nam

Alınan Sevkiyatlar:
32
Tedarikçinin sevkiyat payı:
3,6 %

HS- veya HTS-kodları, sevk edilen malların türünü tanımlamak için küresel olarak kullanılan bir standarttır (Harmonized Commodity Description and Coding System). Dünya Gümrük Organizasyonu (WCO), Uyumlaştırılmış Tarife Tanımlama ve Kodlama Sistemini (HTS) yönetmektedir. WCO'nun HTS sistemine 170'in üzerinde ülke katılmaktadır. Uluslararası ticaretteki tüm eşyaların HTS kodunun ilk altı hanesi, HTS'yi kullanan tüm ülkeler için aynıdır. Son iki veya dört hane ise ülkeye özeldir. Birçok ülkede, bu son dört hane gümrük vergisi oranını ve ithal edilen malların ticaret dengesinin istatistiksel raporları için son eki temsil eder.

HS-Codes:
2
33 TedarikçilerGörünüm

Reliable Source Pte. Ltd. kime satış yapıyor?

Công TY Tnhh May Việt Thuận için
Lô P1, Đường N5A, Khu CN Hòa Xá - Phường Mỹ Xá - Thành Phố Nam Định - Nam Định

sevkiyatlar teslim edildi:
63
Müşterinin sevkiyat payı:
7,3 %

HS- veya HTS-kodları, sevk edilen malların türünü tanımlamak için küresel olarak kullanılan bir standarttır (Harmonized Commodity Description and Coding System). Dünya Gümrük Organizasyonu (WCO), Uyumlaştırılmış Tarife Tanımlama ve Kodlama Sistemini (HTS) yönetmektedir. WCO'nun HTS sistemine 170'in üzerinde ülke katılmaktadır. Uluslararası ticaretteki tüm eşyaların HTS kodunun ilk altı hanesi, HTS'yi kullanan tüm ülkeler için aynıdır. Son iki veya dört hane ise ülkeye özeldir. Birçok ülkede, bu son dört hane gümrük vergisi oranını ve ithal edilen malların ticaret dengesinin istatistiksel raporları için son eki temsil eder.

HS-Codes:
15
7 MüşterilerGörünüm

Reliable Source Pte. Ltd. hangi ürünleri satın alıyor?

HS- veya HTS-kodları, sevk edilen malların türünü tanımlamak için küresel olarak kullanılan bir standarttır (Harmonized Commodity Description and Coding System). Dünya Gümrük Organizasyonu (WCO), Uyumlaştırılmış Tarife Tanımlama ve Kodlama Sistemini (HTS) yönetmektedir. WCO'nun HTS sistemine 170'in üzerinde ülke katılmaktadır. Uluslararası ticaretteki tüm eşyaların HTS kodunun ilk altı hanesi, HTS'yi kullanan tüm ülkeler için aynıdır. Son iki veya dört hane ise ülkeye özeldir. Birçok ülkede, bu son dört hane gümrük vergisi oranını ve ithal edilen malların ticaret dengesinin istatistiksel raporları için son eki temsil eder.

HS-Code: 611030
Jerseys, pullovers, cardigans, waistcoats and similar articles, of man-made fibres, knitted or crocheted (excl. wadded waistcoats)

sevkiyat sayısında görüntülenmiştir:
361
50 Satın alınan ürünlerGörünüm

Reliable Source Pte. Ltd. hangi ürünleri satıyor?

HS- veya HTS-kodları, sevk edilen malların türünü tanımlamak için küresel olarak kullanılan bir standarttır (Harmonized Commodity Description and Coding System). Dünya Gümrük Organizasyonu (WCO), Uyumlaştırılmış Tarife Tanımlama ve Kodlama Sistemini (HTS) yönetmektedir. WCO'nun HTS sistemine 170'in üzerinde ülke katılmaktadır. Uluslararası ticaretteki tüm eşyaların HTS kodunun ilk altı hanesi, HTS'yi kullanan tüm ülkeler için aynıdır. Son iki veya dört hane ise ülkeye özeldir. Birçok ülkede, bu son dört hane gümrük vergisi oranını ve ithal edilen malların ticaret dengesinin istatistiksel raporları için son eki temsil eder.

HS-Code: 960719
Slide fasteners (excl. fitted with chain scoops of base metal)

sevkiyat sayısında görüntülenmiştir:
80
46 Satılan ürünlerGörünüm

Reliable Source Pte. Ltd. hangi ülkelerden alım yapıyor?

içinde Vietnam

Sevkiyat sayısı:
888
Ülkenin sevkiyatlardaki payı:
99,9 %
Sevkiyatların ağırlığı:
0,6 t
2 İthalatçı ülkelerGörünüm

Reliable Source Pte. Ltd. hangi ülkelere satış yapıyor?

için Vietnam

Sevkiyat sayısı:
858
Ülkenin sevkiyatlardaki payı:
100 %
Sevkiyatların ağırlığı:
0 t
1 İhracat ülkesiGörünüm
Simge anahtarı

Pazar analizi metodolojisi:
istatistiksel ham verilerden Yapay Zekaya (AI)

UN Comtrade (Birleşmiş Milletler veri tabanı) ve OECD 'nin (Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Organizasyonu) bir ortağı olarak ABRAMS world trade wiki, akıllı algoritmalar ve yapay zeka (AI) kullanarak milyarlarca istatistiksel verinin yanı sıra navlun ve gümrük verilerini analiz eder ve bu temelde “benzersiz bir Business Intelligence portalı” geliştirmiştir (UN Comtrade'den alıntı / referanslar).

Bu sayfa, araştırma ekibimiz tarafından özelleştirilen Reliable Source Pte. Ltd. şirketinin piyasa faaliyetlerine ilişkin bilgiler sunmaktadır.

Rakiplerinizin en son programlarına ücretsiz olarak göz atın!

En son sevkiyatlarını analiz ederek ana rakibinizin yeni tedarikçileri, müşterileri ve ürünleri hakkında bilgi edinin veya bir başka şirket seçin
Zincir simgesi

Çok kademeli tedarik zinciri şeffaflığı

ABRAMS world trade wiki sadece birinci kademenin (Tier-1) doğrudan tedarikçilerini ve müşterilerini göstermez. Supply Chain Intelligence, basit tedarik zincirinin ötesine geçerek, bir düğmeye tıklayarak birkaç katmanlı (tier-n) tedarik ağına ilişkin kapsamlı bir fikir verir.

Supply Chain Intelligence - Export and Import
Supply Chain Intelligence - suppliers
Supply Chain Intelligence - customers
icon contacts purchasing

Reliable Source Pte. Ltd.'nın Satınalma bölümündeki irtibat kişileri kimlerdir?

ABRAMS world trade wiki, Reliable Source Pte. Ltd.'in satın alma bölümündeki mevcut irtibat kişilerinin aranmasını ücretsiz bir hizmet olarak sunmaktadır.

Ücretsiz edinin:

icon contacts sales

Reliable Source Pte. Ltd.'nın satış bölümündeki irtibat kişileri kimlerdir?

ABRAMS world trade wiki, Reliable Source Pte. Ltd. şirketinin satış departmanındaki mevcut irtibat kişilerini aramak için ücretsiz bir hizmet sunmaktadır.

Ücretsiz edinin:

icon compliance news

Reliable Source Pte. Ltd.'nda uygunluk ile ilgili bilgileri nerede bulabilirim?

ABRAMS world trade wiki, ücretsiz bir hizmet olarak Reliable Source Pte. Ltd. aracılığıyla dünyanın her yerinden güncel uyumluluk raporları için araştırma sunar.

Ücretsiz edinin:

icon company news

Reliable Source Pte. Ltd. hakkında en son basın bültenleri nelerdir?

ABRAMS world trade wiki, Reliable Source Pte. Ltd. aracılığıyla dünyanın dört bir yanından en son basın bültenlerini araştırmak için ücretsiz bir hizmet sunmaktadır.

Ücretsiz edinin:

Soru işareti simgesi
Icon EinkaufskorbSatın Alma
Reliable Source Pte. Ltd. 'nın tedarikçileri kimlerdir?

Bir şirketin performansı büyük ölçüde tedarikçilerine bağlıdır. Bu nedenle güvenilir bir ortaklar ağı (tedarikçiler, bayiler ve üreticiler) çok önemlidir. Şirketin konşimentolarda güvendiği Reliable Source Pte. Ltd.'nin toplam 33 uluslararası tedarikçileri tanımlanabilir.Bir örnek, 32 sevkiyat gerçekleştiren Công TY Tnhh Coats Phong Phú şirketidir.

2 içinde bulunan Tedarikçi ülkeler ürünlerin satın alınması için önemli bir kaynaktır: Vietnam. Buradan, 888 mal sevkiyatları belirlenebilir.

Company Transparency'nde Reliable Source Pte. Ltd.'in uluslararası satın alma veya 33 tedarikçileri hakkında genel bilgi edinin

Reliable Source Pte. Ltd.'nın tedarik zinciri neye benziyor?

Reliable Source Pte. Ltd.'nın tedarik zinciri veya tedarik ağı genellikle iki perspektife ayrılır:

  • Tedarikçi tarafı (1. kademe tedarikçi doğrudan tedarikçidir, 2. kademe 1. kademe tedarikçinin tedarikçisidir, 3. kademe ise Reliable Source Pte. Ltd. 'in tedarik ağındaki herhangi bir seviyedeki tedarikçidir.
  • müşteri tarafı (1. kademe müşteri doğrudan müşteridir, 2. kademe müşteri 1. kademe müşterinin müşterisidir, n. kademe müşteri Reliable Source Pte. Ltd.'in satış ağındaki herhangi bir seviyedeki müşteridir.
İş istikrarı ve iş sürekliliği nedenleriyle, bir tedarik zinciri veya tedarik ağı, dış etkilerin Reliable Source Pte. Ltd. e herhangi bir zarar veremeyeceği şekilde yapılandırılmalıdır. Bu hem tedarik alanında (tedarikçi hatası yedek / alternatif tedarikçilerle telafi edilmelidir) hem de satış alanında (müşteri hatası yedek / alternatif müşterilerle telafi edilmelidir) geçerlidir.

Riskler genel olarak malların mevcut olmaması (üretimin ve dolayısıyla teslimatın durması, tedarik zincirinde veya tedarik ağında gerekli olan malların mevcut olmaması) ve iş ortaklarının uyum kurallarına uymaması (örneğin çevre koruma, iş kanunu ihlalleri) ve bu nedenle tedarik ağında başarısız olması durumunda yasal nedenleri içerebilir.

Riskin doğrudan iş ortağıyla (Kademe 1) sınırlı olması gerekmez. Yeterli alternatif tedarikçiler ve alternatif müşteriler oluşturulmadığı sürece risk tamamen tedarik zinciri boyunca mevcuttur.

Kademe-1'den Kademe-n'e kadar Reliable Source Pte. Ltd.'in uluslararası tedarik zincirine (tedarik ve dağıtım) genel bir bakış elde edin

Örnek: 1. Kademe-1 tedarikçi Công TY Tnhh Coats Phong Phú 1. Kademe müşteri Công TY Tnhh May Việt Thuận

ABRAMS world trade wiki sadece birinci kademenin (Tier-1) doğrudan tedarikçilerini ve müşterilerini göstermez. Supply Chain Intelligence, basit tedarik zincirinin ötesine geçerek, bir düğmeye tıklayarak birkaç katmanlı ( kademe-1) tedarik ağı hakkında kapsamlı bir fikir verir.

Reliable Source Pte. Ltd. 'nın tedarik zinciri istikrarlı mı?

Tedarik zincirindeki veya Reliable Source Pte. Ltd.'in tedarikçi tarafındaki tedarik ağındaki her aşama tek bir risk içerir. Kademe sayısı arttıkça iş ortaklarını analiz etmek ve izlemek daha da zorlaşır. Tedarikçilerin tedarikçileri genellikle bilinmez, bu nedenle “”Kademe 2“” seviyesinde zaten artan bir risk vardır.

Örneğin, öncelikli olarak bir ürünün ticaretini yapan ve özel bir katma değer katmayan 1. kademe bir tedarikçi söz konusuysa, tedarik zinciri kısaltılabilir ve temerrüt riski en aza indirilebilir. Önceki 2. kademe tedarikçi yeni bir 1. kademe tedarikçi haline gelir ve bu da “Go-Direct” olarak tanımlanabilir. Supply Chain Intelligence alanında, bu analiz uluslararası tedarikçiler alanında tek bir tıklama ile gerçekleştirilebilir:

Reliable Source Pte. Ltd. 'nın tedarik zincirini kısaltma ve böylece stabilize etme potansiyelini analiz edin

Reliable Source Pte. Ltd. hangi ürünleri satın alıyor?

Uluslararası konşimentoları (Bill of Lading / Bills of Lading /BOL) analiz ederek, Reliable Source Pte. Ltd. 'in satın aldığı toplam 50 farklı ürün kategorileri belirlenebilir.

Bunlar HS kodları (HTS kodları veya gümrük tarife numaraları) aracılığıyla farklılaştırılabilir.

Bunun bir örneği, aşağıdaki ürünleri sınıflandıran 611030 HS kodudur:

„Jerseys, pullovers, cardigans, waistcoats and similar articles, of man-made fibres, knitted or crocheted (excl. wadded waistcoats)". Bu HS kodu toplam 361 kez görüntülenmiştir.

Analiz edilen konşimentolarda (Bill of Lading / Bills of Lading / BOL) yer alan ürün tanımlarından, çeşitli tedarikçilerden satın alınan aşağıdaki ürünler örnek olarak belirlenebilir:

  • Nhãn nhựa TPU đã in -xx VN - Qc: 54*27 mm-UG4EHPV006-Mới 100% Nhãn nhựa TPU đã in -xx VN - Qc: 54*27 mm-UG4EHPV006-Mới 100% Nhãn nhựa TPU đã in -xx VN - Qc: 54*27 mm-UG4EHPV006-Mới 100%
  • 8905264#&Khóa kéo nhựa - NO.5 POLYESTER COIL ZIPPEROPEN END RIGHT INSERT WITH SEMIAUTOMATIC LOCK REVERSE SLIDER 66.5 cm - 8905264 8872914#&Khóa kéo nhựa - NO.5 VISLON ZIPPER OPEN END RIGHTINSERT WITHSEMI AUTOMATIC LOCK SLIDER 57 cm - 8872914 8872914#&Khóa kéo nhựa - NO.5 VISLON ZIPPER OPEN END RIGHTINSERT WITHSEMI AUTOMATIC LOCK SLIDER 51.5 cm - 8872914
  • Khóa kéo nhựa - NO.3 POLYESTER COIL ZIPPER OPEN END LEFT INSERT WITH SEMI AUTOMATIC LOCK REVERSE SLIDER 18.5 inch - 8862495 Khóa kéo nhựa - NO.3 POLYESTER COIL ZIPPER OPEN END LEFT INSERT WITH SEMI AUTOMATIC LOCK REVERSE SLIDER 18 inch - 8569226 Khóa kéo nhựa - NO.3 POLYESTER COIL ZIPPER OPEN END LEFT INSERT WITH SEMI AUTOMATIC LOCK REVERSE SLIDER 17.5 inch - 8416860
  • CL8001/6/VN-S#&đai đàn hồi độ rộng 6mm, hàng mới 100%
  • Khóa kéo nhựa - NO.3 POLYESTER COIL ZIPPER OPEN END LEFT INSERT WITH SEMI AUTOMATIC LOCK REVERSE SLIDER 19.3 inch - 8569226 Khóa kéo nhựa - NO.3 POLYESTER COIL ZIPPER OPEN END LEFT INSERT WITH SEMI AUTOMATIC LOCK REVERSE SLIDER 19 inch - 8862502 Khóa kéo nhựa - NO.3 POLYESTER COIL ZIPPER OPEN END LEFT INSERT WITH SEMI AUTOMATIC LOCK REVERSE SLIDER 19.3 inch - 8862494
  • CL8371P/42/01/RE/VN-S#&đai đàn hồi độ rộng 42 mm, hàng mới 100% CL8371P/30/01/RE/VN-S#&đai đàn hồi độ rộng 30 mm, hàng mới 100% CL8371P/30/RE/VN-S#&đai đàn hồi độ rộng 30 mm, hàng mới 100%
  • Nhãn nhựa TPU đã in-xx VN - Qc: 113.00X18.00 mm - UG4EHPV00H. Mới 100% Nhãn nhựa TPU đã in -xx VN - Qc: 54.00X27.00 mm - UG4EHPV006. Mới 100%
  • Khóa kéo nhựa - NO.3 POLYESTER HIDDEN ZIPPER CLOSED END WITH NON LOCK SLIDER 8 inch - 8600182 Khóa kéo nhựa - NO.3 POLYESTER HIDDEN ZIPPERCLOSED ENDWITH NON LOCK SLIDER 7 inch - 8869253 Khóa kéo nhựa - NO.5 POLYESTER COIL ZIPPER CLOSEDEND WITH AUTOMATIC LOCK SLIDER 10 inch - 8880732
  • CHỈ MAY Coats EcoVerde Seamsoft 140T24 5000M - làm từ sợi filament tổng hợp, chưa đóng gói bán lẻ - EVF5140 CHỈ MAY Coats EcoVerde Epic 120T24 5000M - làm từ sợi filament tổng hợp, chưa đóng gói bán lẻ - EV51120 CHỈ MAY Coats EcoVerde Gramax 160T18 5000M - làm từ sợi filament tổng hợp, chưa đóng gói bán lẻ - EV11160
  • 6433856#&Khóa kéo nhựa - NO.3 POLYESTER COIL ZIPPER OPEN END RIGHT INSERT WITH SEMI AUTOMATIC LOCK REVERSE SLIDER 55 cm - 6433856 8875736#&Khóa kéo nhựa - NO.3 POLYESTER COIL ZIPPEROPEN END RIGHT INSERTWITH SEMI AUTOMATIC LOCK REVERSESLIDER 52.5 cm - 8875736 8875736#&Khóa kéo nhựa - NO.3 POLYESTER COIL ZIPPEROPEN END RIGHT INSERTWITH SEMI AUTOMATIC LOCK REVERSESLIDER 54 cm - 8875736

Company Transparency'nda Reliable Source Pte. Ltd.'den uluslararası satın alınan ürünlere genel bir bakış elde edin

Tedarikçi tarafındaki tedarik zincirinde Reliable Source Pte. Ltd. maliyet tasarrufu sağlayabilir mi?

Tedarik zincirindeki veya Reliable Source Pte. Ltd.'in tedarikçi tarafındaki tedarik ağındaki her aşama, değer yaratmanın bir aşamasını temsil eder ve dolayısıyla artan maliyetleri tanımlar. Ne kadar çok aşama olursa, bir ürün değer zinciri boyunca o kadar pahalı hale gelir. Tedarik zincirleri genellikle şeffaf değildir ve bilgi asimetrisi, özellikle ticareti yapılan ürünler için değer zincirinin her aşamasının varlık sebebinin bir parçasıdır.

Örneğin, Reliable Source Pte. Ltd.'in öncelikle bir ürünün ticaretini yapan ve belirli bir katma değer katmayan (en iyi ihtimalle büyük hacimli bir satın almaya dayalı küçük ölçekli ürün satışı) 1. Kademe tedarikçileri varsa, tedarik zinciri kısaltılabilir ve satın alma maliyetleri azaltılabilir. Eski bir 2. kademe tedarikçi, „Go-Direct" olarak tanımlanabilecek yeni bir 1. kademe tedarikçi haline gelir. Supply Chain Intelligence alanında, bu analiz uluslararası tedarikçiler alanında tek bir tıklama ile gerçekleştirilebilir:

Reliable Source Pte. Ltd.'nın tedarik zincirini kısaltma ve böylece satın alma tarafında maliyet tasarrufu sağlama potansiyelini analiz edin

Icon hand holding a business cardSatış
Reliable Source Pte. Ltd.'nın müşterileri kimlerdir?

Bir şirketin başarısı temelde müşterilerine bağlıdır. Bu nedenle, mümkün olan en geniş istikrarlı müşteri çevresine sahip olmak çok önemlidir. Konsinye notlarında, 7 Reliable Source Pte. Ltd. şirketinin uluslararası müşterileri tanımlanabilir. Bir örnek, 63 Mal sevkiyatları alan Công TY Tnhh May Việt Thuận şirketidir.

Ürünlerin satışı için belirlenen kilit bir hedef ülke: Vietnam. Kapsanan dönemde, 858 mal sevkiyatı oraya teslim edilmiştir.

Company Transparency Reliable Source Pte. Ltd.' in uluslararası satışlarına veya 7 müşterilerine genel bir bakış elde edin.

Reliable Source Pte. Ltd. hangi ürünleri satıyor?

Uluslararası konşimentoları (Bill of Lading / Bills of Lading / BOL) analiz ederek, Reliable Source Pte. Ltd. 'in sattığı toplam 46 farklı ürün kategorileri belirlenebilir.

Bunlar HS kodları (HTS kodları veya ücretli tarife numaraları) aracılığıyla ayırt edilebilir.

Bunun bir örneği, aşağıdaki ürünleri sınıflandıran 960719 HS kodudur:

„Slide fasteners (excl. fitted with chain scoops of base metal)". Bu HS kodu toplam 80 kez görüntülenmiştir.

İncelenen konşimentolarda (Bill of Lading / Bills of Lading / BOL) yer alan ürün açıklamaları, çeşitli müşterilere satılan ürünlere örnekler sunmaktadır:

  • POLYBAG# túi poly ARZ-W14XL12+F1.5INCX38UM-PRT-R5, npl sản xuất hàng gia công, mới 100% POLYBAG# túi poly ARZ-W12XL10+F1.5INCX38UM-PRT-R5, npl sản xuất hàng gia công, mới 100% POLYBAG# túi poly ARZ-W18XL12+F1.5INCX38UM-PRT-R5, npl sản xuất hàng gia công, mới 100%
  • GOZFBM# cúc dập bằng kim loại. 1 bộ = 2 chiếc, mới 100%, nhận chuyển giao toàn bộ DH 7, TK 30734616492; E54, 26/04/2025 SR0-5/16X0.80# dây thun, chất liệu cao su lưu hóa, mới 100%, nhận chuyển giao toàn bộ DH 1, TK 30734616492; E54, 26/04/2025 3926-6MIL-6MM# seam dán để dán lên vải thay cho đường may, mới 100%, nhận chuyển giao toàn bộ DH 8, TK 30734616492; E54, 26/04/2025
  • R22-23117# vải dệt kim 57% cotton 37% recycled polyester 6% spandex (tỷ trọng sợi đàn hồi không quá 20%, đã nhuộm), 358g/y, khổ 42''/44'', npl sản xuất hàng gia công, mới 100% DKI-22047# vải dệt kim 56% cotton 40% recycled polyester 4% elastane/ spandex (từ bông, đã nhuộm), 504g/y, khổ 60"/62", npl sản xuất hàng gia công, mới 100%
  • POLYBAG# túi poly ARZ-W14XL20+F1.5CMX38UM-PRT, npl sản xuất hàng gia công, mới 100% POLYBAG# túi poly ARZ-W12XL10+F1.5INCX38UM-PRT-R5, npl sản xuất hàng gia công, mới 100% POLYBAG# túi poly ARZ-W20XL24+F1.5CMX38UM-PRT, npl sản xuất hàng gia công, mới 100%
  • RT1912255# vải dệt kim 89% nylon 11% spandex/ elastane (tt sợi đh ko quá 20%), 268g/y, khổ 60", npl sx hàng gc, mới 100%, nhận cg từ DH 1, TK 307291738520/ E54/ 09/04/2025, mới 100% RT1502091# vải dệt kim 82%nylon 18% elastane (tt sợi đh ko quá 20%), 491g/y, khổ 64"/66", npl sản xuất hàng gia công, mới 100%, nhận cg từ DH 2, TK 307291738520/ E54/ 09/04/2025, mới 100%
  • RT1502091# vải dệt kim 82%nylon 18% elastane (tỷ trọng sợi đàn hồi không quá 20%), 491g/y, khổ 64"/66", nhận chuyển giao từ DH1, TK 307289045950 , E54, 08/04/2025
  • POLYBAG# túi poly ARZ-W14XL12+F1.5INCX38UM-PRT-R5, npl sản xuất hàng gia công, mới 100% POLYBAG# túi poly ARZ-W12XL10+F1.5INCX38UM-PRT-R5, npl sản xuất hàng gia công, mới 100% POLYBAG# túi poly ARZ-W18XL14+F1.5INCX38UM-PRT-R5, npl sản xuất hàng gia công, mới 100%
  • R22-20106# ải dệt kim 60% cotton 35% recycled polyester 5% spandex (tt sợi đàn hồi ko quá 20%, đã nhuộm), 350g/y; khổ 42"/44'', mới 100%,nhận chuyển giao toàn bộ DH 6, TK 30726291296; E54, 29/03/2025 R22-20106# Vải dệt kim 60% cotton 35% recycled polyester 5% spandex (tt sợi đàn hồi ko quá 20%,đã nhuộm), 350g/y; khổ 42"/44'' , mới 100%,nhận chuyển giao toàn bộ DH 5, TK 30726291296; E54, 29/03/2025 3926-6MIL-6MM# seam dán để dán lên vải thay cho đường may, chất liệu 100% Polyurethane, mới 100%, nhận chuyển giao toàn bộ DH 10, TK 30726291296; E54, 29/03/2025
  • POLYBAG# túi poly ARZ-W12XL10+F1.5INCX38UM-PRT-R5, npl sản xuất hàng gia công, mới 100% POLYBAG# túi poly ARZ-W14XL12+F1.5INCX38UM-PRT-R5, npl sản xuất hàng gia công, mới 100% POLYBAG# túi poly ARZ-W18XL14+F1.5INCX38UM-PRT-R5, npl sản xuất hàng gia công, mới 100%
  • FABRIC03# vải dệt kim 100% cotton (từ bông, đã nhuộm), 215g/y; khổ 64"/66", npl sản xuất hàng gia công, mới 100% DKI-22047# vải dệt kim 56% cotton 40% recycled polyester 4% elastane/ spandex (từ bông, đã nhuộm), 504g/y, khổ 60"/62", npl sản xuất hàng gia công, mới 100% R22-23117# vải dệt kim 57% cotton 37% recycled polyester 6% spandex (tỷ trọng sợi đàn hồi không quá 20%, đã nhuộm), 358g/y, khổ 42''/44'', npl sản xuất hàng gia công, mới 100%

Company Transparency Reliable Source Pte. Ltd. şirketinden uluslararası olarak satılan ürünlere genel bir bakış elde edin

Reliable Source Pte. Ltd., müşteri tarafındaki tedarik zincirinde kârını optimize edebilir mi?

Tedarik zincirindeki veya Reliable Source Pte. Ltd.' in müşteri tarafındaki tedarik ağındaki her aşama, değer yaratmanın bir aşamasını temsil eder ve dolayısıyla artan maliyetleri tanımlar. Ne kadar çok aşama olursa, bir ürün değer zinciri boyunca o kadar pahalı hale gelir. Tedarik zincirleri genellikle şeffaf değildir; bilgi asimetrisi, özellikle ticareti yapılan ürünler için değer zincirinin her aşamasının varlık sebebinin bir parçasıdır.

Örneğin, Reliable Source Pte. Ltd.' in öncelikle bir ürünün ticaretini yapan ve belirli bir katma değer katmayan (en iyi ihtimalle büyük hacimli bir satın almaya dayalı küçük ölçekli ürün satışı) Kademe 1 müşterileri varsa, müşteri tarafındaki tedarik zinciri burada kısaltılabilir ve Reliable Source Pte. Ltd.' in kendi kar marjlarını optimize etme potansiyelinden yararlanılabilir. Eski bir Kademe 2 müşterisi, „Go-Direct" tanımlanabilecek yeni bir Kademe 1 müşterisi haline gelir. Supply Chain Intelligence alanında, bu analiz uluslararası müşteriler için tek bir tıklama ile gerçekleştirilebilir:

Reliable Source Pte. Ltd.'nın tedarik zincirini kısaltma ve böylece satış tarafında kendi kar marjlarını optimize etme potansiyelini analiz edin

Icon handshakeGüvenilirlik
Reliable Source Pte. Ltd. güvenilir bir tedarikçi mi?

Her şirket kendi istikrarını, müşterileri için riski en aza indirmeye önemli bir katkı olarak tanımlar. İç riskler (endojen faktörler) örneğin finansal olarak (finansal oranlar, serbest nakit akışı, bilançolar) veya operasyonel olarak (üretim, teslimat süreleri) tanımlanır. 2021 yılından bu yana, küresel tedarik darboğazları nedeniyle dış riskler giderek daha fazla eklenmekte ve Reliable Source Pte. Ltd. gibi bir tedarikçinin dış bağımlılıklar (dışsal faktörler) nedeniyle güvenilir bir şekilde teslimat yapıp yapamayacağı konusunda çok önemli bir kriter oluşturmaktadır.

Bunu değerlendirebilmek için, pratik deneyimlerden cevaplar elde etmek üzere veri analizleri yapılmalıdır:

Tedarik zinciri veya tedarikçi ağı Reliable Source Pte. Ltd.' in tedarikçi tarafında nasıl yapılandırılmıştır? , örneğin uluslararası medyada kritik olarak bildirilen tedarikçiler veya ürünler var mı?

Hangi Müşteriler Reliable Source Pte. Ltd. daha uzun bir süre boyunca tutarlı bir şekilde tedarikte bulundu ve iyi bir referans olarak tanımlanabilir?

Şu anda Reliable Source Pte. Ltd.'in teslimat sorunları var mı?

Bir şirketin giden mal sevkiyatları ne kadar sabit olursa, Reliable Source Pte. Ltd. gibi bir tedarikçiyle ilgili olası sorunları o kadar iyi değerlendirebilirsiniz.

İstikrarlı bir tedarik zinciri, kurum içi üretim ve güvenilir lojistik gibi operasyonel unsurlar sürdürülebilir performansı tanımlar.

2021 yılından bu yana, küresel tedarik darboğazları, Reliable Source Pte. Ltd. gibi bir tedarikçinin bağımlılıklar nedeniyle güvenilir bir şekilde teslimat yapıp yapamayacağına ilişkin dış faktörleri giderek daha fazla ekledi.

Mevcut teslimat ve performans kapasitesi, gerçek sevkiyatların istatistiksel gelişimi (sevkiyat sayısı veya mal miktarı açısından) temelinde dolaylı olarak analiz edilebilir.

Burada Reliable Source Pte. Ltd. şirketinin son aylarda uluslararası müşterilere yaptığı gerçek sevkiyatların bir analizini Company Transparency'de görebilirsiniz

Şu anda Reliable Source Pte. Ltd.'in tedarik sorunları var mı?

Bir şirketin gelen sevkiyatları ne kadar sabit olursa, Reliable Source Pte. Ltd. gibi bir şirketin olası (teslimat) sorunlarını o kadar iyi tahmin edebilirsiniz.

2021'den bu yana, küresel tedarik darboğazları, ister üretici ister perakendeci olsun, bir şirketin bağımlılıklar nedeniyle güvenilir bir şekilde teslimat yapıp yapamayacağını belirleyen dış faktörlerin sayısının artmasına neden oldu.

Mevcut tedarik istikrarı, gerçek mal sevkiyatlarının istatistiksel gelişimi temelinde analiz edilebilir (mal sevkiyatlarının sayısı veya içerik açısından malların miktarları temelinde) ve böylece nihai olarak şirketin kendi teslimat ve performans kapasitesinin bir göstergesi elde edilebilir.

Burada, Company Transparency'de son aylarda Reliable Source Pte. Ltd.' in uluslararası tedarikçilerinden gelen gerçek sevkiyatların bir analizini görebilirsiniz

Icon leafSürdürülebilirlik
Reliable Source Pte. Ltd.'nın ürünlerinin karbon ayak izi ve sürdürülebilirliği nedir?

Ürünleri mümkün olduğunca bölgesel olarak kısa teslimat rotalarıyla tedarik etmek ve sürdürülebilir malzemeler kullanmak, Reliable Source Pte. Ltd. dahil olmak üzere her şirketin ürünlerinin karbon ayak izini ve sürdürülebilirliğini tanımlar

Pek çok şirket, öncelikle maliyetlerden tasarruf etmek için yıllar içinde giderek daha uluslararası bir tedarikçi çevresi oluşturduktan sonra, “on-shoring” veya “near-shoring” yönünde artan bir eğilim var. Bu, tedarik zincirine mümkün olduğunca uzaktaki tedarikçileri dahil etmeye çalışmayı içerir. Bu, finansal ve riski en aza indirme nedenlerinin yanı sıra giderek artan bir şekilde çevresel ve imaj nedenleriyle de yapılmaktadır:

  • 2021'den bu yana uluslararası alanda keskin bir şekilde artan navlun maliyetlerinden tasarruf etmek.
  • Lojistik sorunlardan kaynaklanan riskleri en aza indirmek (örneğin 2021'de Süveyş Kanalı'nın ablukaya alınması).
  • Ürün satın alırken karbon ayak izini azaltmaya çalışmak.
  • Reliable Source Pte. Ltd.'in kendi ürünleri için sürdürülebilirlik hedefleri belirlemek ve bunlara bağlı kalmak

Mevcut mal sevkiyatlarının gelişimine (sevkiyat sayısı veya mal miktarı açısından) ve uluslararası tedarik kaynaklarındaki değişime dayanarak, Reliable Source Pte. Ltd.'in son aylarda ve yıllarda kendi karbon ayak izi ve kendi ticari faaliyetlerindeki sürdürülebilirlik unsurları gibi çevreyle ilgili konulara odaklanmak için ne ölçüde çaba sarf ettiğini analiz etmek mümkündür.

Reliable Source Pte. Ltd.'nın karbon ayak izi ve sürdürülebilirliği üzerinde etkisi olan uluslararası sevkiyatlara genel bir bakış elde edin

Icon Turmfigur SchachRakipler
Reliable Source Pte. Ltd.? 'nın rakipleri kimlerdir?

Reliable Source Pte. Ltd. gibi bir şirket için genellikle iki rekabet perspektifi arasında bir ayrım yapılır: Tedarik/satın alma alanındaki rekabet ve dağıtım/satış alanındaki rekabet.

  • Şimdi satın alma tarafındaki rekabeti analiz etmeye başlayın.

  • Satış tarafında rekabet analizine şimdi başlayın.

Satın alma tarafında Reliable Source Pte. Ltd.'in rakipleri kimlerdir?

Reliable Source Pte. Ltd.'nın ürün satın alma sayfasındaki rakipler (daha fazla değer yaratmak veya ticaret için birincil malzeme ve bileşenlerin satın alınması) ABRAMS wiki'nin Rekabet Competitive Intelligence, HS kodlarına göre satın alınan ürün sınıflandırmalarına göre HS-Codes (örn. 611030, 960719) veya ayrıca üst ürün terimlerine göre farklılaştırılmış olarak görülebilir.

Satış tarafında (benzer ürünlerin dağıtımı) Reliable Source Pte. Ltd.'in rakipleri kimlerdir?

Reliable Source Pte. Ltd. ürün satış sayfasındaki rakipler (daha fazla değer yaratmak için hammadde veya bileşen satışı veya bitmiş ürünler), ABRAMS wiki'nin Competitive Intelligence bölümünde, HS kodlarına göre satılan ürün sınıflandırmalarına göre HS-Codes (örn. 960719, 600410) veya ayrıca en iyi ürün terimlerine göre farklılaştırılmış olarak görülebilir.

Sevkiyatlardan daha fazla bilgi
Reliable Source Pte. Ltd.'dan
  • İş ilişkilerine göre istatistiksel olarak hazırlanmış
  • ürün portföyü
  • Sevkiyatların tarihçesi
  • ve çok daha fazlası
Monitor with abrams.wiki Tool Company Transparency

Hangi şirketler Reliable Source Pte. Ltd. ile benzer ürünler satın alıyor?

Aşağıdaki şirketler Reliable Source Pte. Ltd. ile benzer ürünler satın almaktadır:

1
T C W Trends Inc.
2
Centric Canada Apparel Accessories Bank Ltd.
3
One Road USA Inc.

Hangi şirketler Reliable Source Pte. Ltd. ile benzer ürünler satıyor?

Aşağıdaki şirketler Reliable Source Pte. Ltd. ile benzer ürünler satmaktadır:

1
Bab Zona Libre
2
Ningbo MH Fortune Imp.Exp. Co., Ltd.
3
JQ Peruvian Hands EIRL

Yukarıdaki bilgiler başta kamu kurumları olmak üzere herkesin erişebileceği kaynaklardan gelmektedir. İlk veriler inigma LLC tarafından doğrulanmadı ancak değiştirilmeden (“olduğu gibi”) kullanıldı. Adı geçen şirketler, inigma LLC'yi yukarıdaki bilgilerin yayınlanması için görevlendirmemiş veya desteklememiştir. Web sitesinin kullanımı ve burada sunulan bilgiler yalnızca inigma LLC'nin Genel Hüküm ve Koşullarına ve Kullanım Şartlarına tabidir.

  • Tedarikçi arama
  • Müşteri arama
  • Şirket arama
  • HS Kod Bulucu
  • Küresel ticaret verileri
  • Avantajlarınız
  • Referanslar
  • Fiyatlar
  • Business Intelligence Tools
    • Business Intelligence Tools
    • Free Search
    • Market Intelligence
    • Sourcing Intelligence
    • Selling Intelligence
    • Company Transparency
    • Competitive Intelligence
    • Supply Chain Intelligence
    • Logistics Insights
  • Veritabanına
  • Hizmet
    • FAQ
    • Sözlük
    • Blog
    • Iletişim
    • Chat
  • Şirket
  • Kariyer
  • ABRAMS world trade wiki Logo
    LinkedInFacebookYouTubeInstagram
ABRAMS world trade wiki Logo
  • Gizlilik Politikası
  • Genel şartlar ve koşullar & kullanım şartları
  • Sitemap
  • Künye
  • © 2026