ABRAMS world trade wiki Logo
  • Avantajlarınız
  • Business Intelligence Tools
    • Business Intelligence Tools
    • Free Search
    • Market Intelligence
    • Sourcing Intelligence
    • Selling Intelligence
    • Company Transparency
    • Competitive Intelligence
    • Supply Chain Intelligence
    • Logistics Insights
  • Referanslar
  • Fiyatlar
  • Hakkımızda
    • Şirket
    • Kariyer
  • Şirket arama
    • Tedarikçi arama
    • Müşteri arama
    • Şirket arama
  • HS Kod Bulucu
  • Küresel ticaret verileri
  • M&A Insights
    • Our M&A Customers
    • Buy-Side M&A
    • Sell‑Side M&A
    • Target screening
    • Due Diligence
    • Post Merger Integration
  • Hizmet
    • FAQ
    • Sözlük
    • Blog
    • Iletişim
    • Chat
  • Veritabanına
  • Giriş yap
  • TR
    • Deutsch
    • English
    • Français
    • 한국어
    • Español
    • Türkçe
    • Italiano
    • Português

ABRAMS.wiki size gerçek sevkiyatlar, konum, rakipler, müşteriler, tedarikçiler, tedarik zinciri, ürünler, ürün portföyü, irtibat kişileri, çalışanlar, ciro sağlar:

Camposol SA

Av. El Derby Nro. 250 Int. 401 Urb. El Derby (Piso 4 Tor. 2) Lima - Lima - Santi
İthalat
İhracat

Camposol SA kimden alım yapıyor?

Camposol SA de
Av. El Derby Nro. 250 Int. 401 Urb. El Derby (Piso 4 Tor. 2) Lima - Lima - Santi

Alınan Sevkiyatlar:
1
Tedarikçinin sevkiyat payı:
7,1 %

HS- veya HTS-kodları, sevk edilen malların türünü tanımlamak için küresel olarak kullanılan bir standarttır (Harmonized Commodity Description and Coding System). Dünya Gümrük Organizasyonu (WCO), Uyumlaştırılmış Tarife Tanımlama ve Kodlama Sistemini (HTS) yönetmektedir. WCO'nun HTS sistemine 170'in üzerinde ülke katılmaktadır. Uluslararası ticaretteki tüm eşyaların HTS kodunun ilk altı hanesi, HTS'yi kullanan tüm ülkeler için aynıdır. Son iki veya dört hane ise ülkeye özeldir. Birçok ülkede, bu son dört hane gümrük vergisi oranını ve ithal edilen malların ticaret dengesinin istatistiksel raporları için son eki temsil eder.

HS-Codes:
1
6 TedarikçilerGörünüm

Camposol SA kime satış yapıyor?

Mission Produce Inc. için
2500 E Vineyard Ave #300, Oxnard, CA 93036, US

sevkiyatlar teslim edildi:
174
Müşterinin sevkiyat payı:
0,5 %

HS- veya HTS-kodları, sevk edilen malların türünü tanımlamak için küresel olarak kullanılan bir standarttır (Harmonized Commodity Description and Coding System). Dünya Gümrük Organizasyonu (WCO), Uyumlaştırılmış Tarife Tanımlama ve Kodlama Sistemini (HTS) yönetmektedir. WCO'nun HTS sistemine 170'in üzerinde ülke katılmaktadır. Uluslararası ticaretteki tüm eşyaların HTS kodunun ilk altı hanesi, HTS'yi kullanan tüm ülkeler için aynıdır. Son iki veya dört hane ise ülkeye özeldir. Birçok ülkede, bu son dört hane gümrük vergisi oranını ve ithal edilen malların ticaret dengesinin istatistiksel raporları için son eki temsil eder.

HS-Codes:
1
119 MüşterilerGörünüm

Camposol SA hangi ürünleri satın alıyor?

HS- veya HTS-kodları, sevk edilen malların türünü tanımlamak için küresel olarak kullanılan bir standarttır (Harmonized Commodity Description and Coding System). Dünya Gümrük Organizasyonu (WCO), Uyumlaştırılmış Tarife Tanımlama ve Kodlama Sistemini (HTS) yönetmektedir. WCO'nun HTS sistemine 170'in üzerinde ülke katılmaktadır. Uluslararası ticaretteki tüm eşyaların HTS kodunun ilk altı hanesi, HTS'yi kullanan tüm ülkeler için aynıdır. Son iki veya dört hane ise ülkeye özeldir. Birçok ülkede, bu son dört hane gümrük vergisi oranını ve ithal edilen malların ticaret dengesinin istatistiksel raporları için son eki temsil eder.

HS-Code: 3101
Animal or vegetable fertilisers, whether or not mixed together or chemically treated; fertilisers produced by the mixing or chemical treatment of animal or vegetable products (excl. those in pellet or similar forms, or in packages with a gross weight of <= 10 kg)

sevkiyat sayısında görüntülenmiştir:
9
3 Satın alınan ürünlerGörünüm

Camposol SA hangi ürünleri satıyor?

HS- veya HTS-kodları, sevk edilen malların türünü tanımlamak için küresel olarak kullanılan bir standarttır (Harmonized Commodity Description and Coding System). Dünya Gümrük Organizasyonu (WCO), Uyumlaştırılmış Tarife Tanımlama ve Kodlama Sistemini (HTS) yönetmektedir. WCO'nun HTS sistemine 170'in üzerinde ülke katılmaktadır. Uluslararası ticaretteki tüm eşyaların HTS kodunun ilk altı hanesi, HTS'yi kullanan tüm ülkeler için aynıdır. Son iki veya dört hane ise ülkeye özeldir. Birçok ülkede, bu son dört hane gümrük vergisi oranını ve ithal edilen malların ticaret dengesinin istatistiksel raporları için son eki temsil eder.

HS-Code: 081040
Fresh cranberries, bilberries and other fruits of the genus Vaccinium

sevkiyat sayısında görüntülenmiştir:
15.787
33 Satılan ürünlerGörünüm

Camposol SA hangi ülkelerden alım yapıyor?

içinde İspanya

Sevkiyat sayısı:
4
Ülkenin sevkiyatlardaki payı:
28,6 %
Sevkiyatların ağırlığı:
89,8 t
4 İthalatçı ülkelerGörünüm

Camposol SA hangi ülkelere satış yapıyor?

için ABD

Sevkiyat sayısı:
6.998
Ülkenin sevkiyatlardaki payı:
18,6 %
Sevkiyatların ağırlığı:
143.118,5 t
19 İhracatçı ülkelerGörünüm
Simge anahtarı

Pazar analizi metodolojisi:
istatistiksel ham verilerden Yapay Zekaya (AI)

UN Comtrade (Birleşmiş Milletler veri tabanı) ve OECD 'nin (Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Organizasyonu) bir ortağı olarak ABRAMS world trade wiki, akıllı algoritmalar ve yapay zeka (AI) kullanarak milyarlarca istatistiksel verinin yanı sıra navlun ve gümrük verilerini analiz eder ve bu temelde “benzersiz bir Business Intelligence portalı” geliştirmiştir (UN Comtrade'den alıntı / referanslar).

Bu sayfa, araştırma ekibimiz tarafından özelleştirilen Camposol SA şirketinin piyasa faaliyetlerine ilişkin bilgiler sunmaktadır.

Rakiplerinizin en son programlarına ücretsiz olarak göz atın!

En son sevkiyatlarını analiz ederek ana rakibinizin yeni tedarikçileri, müşterileri ve ürünleri hakkında bilgi edinin veya bir başka şirket seçin
Zincir simgesi

Çok kademeli tedarik zinciri şeffaflığı

ABRAMS world trade wiki sadece birinci kademenin (Tier-1) doğrudan tedarikçilerini ve müşterilerini göstermez. Supply Chain Intelligence, basit tedarik zincirinin ötesine geçerek, bir düğmeye tıklayarak birkaç katmanlı (tier-n) tedarik ağına ilişkin kapsamlı bir fikir verir.

Supply Chain Intelligence - Export and Import
Supply Chain Intelligence - suppliers
Supply Chain Intelligence - customers
icon contacts purchasing

Camposol SA'nın Satınalma bölümündeki irtibat kişileri kimlerdir?

ABRAMS world trade wiki, Camposol SA'in satın alma bölümündeki mevcut irtibat kişilerinin aranmasını ücretsiz bir hizmet olarak sunmaktadır.

Ücretsiz edinin:

icon contacts sales

Camposol SA'nın satış bölümündeki irtibat kişileri kimlerdir?

ABRAMS world trade wiki, Camposol SA şirketinin satış departmanındaki mevcut irtibat kişilerini aramak için ücretsiz bir hizmet sunmaktadır.

Ücretsiz edinin:

icon compliance news

Camposol SA'nda uygunluk ile ilgili bilgileri nerede bulabilirim?

ABRAMS world trade wiki, ücretsiz bir hizmet olarak Camposol SA aracılığıyla dünyanın her yerinden güncel uyumluluk raporları için araştırma sunar.

Ücretsiz edinin:

icon company news

Camposol SA hakkında en son basın bültenleri nelerdir?

ABRAMS world trade wiki, Camposol SA aracılığıyla dünyanın dört bir yanından en son basın bültenlerini araştırmak için ücretsiz bir hizmet sunmaktadır.

Ücretsiz edinin:

Soru işareti simgesi
Icon EinkaufskorbSatın Alma
Camposol SA 'nın tedarikçileri kimlerdir?

Bir şirketin performansı büyük ölçüde tedarikçilerine bağlıdır. Bu nedenle güvenilir bir ortaklar ağı (tedarikçiler, bayiler ve üreticiler) çok önemlidir. Şirketin konşimentolarda güvendiği Camposol SA'nin toplam 6 uluslararası tedarikçileri tanımlanabilir.Bunun bir örneği, 1 sevkiyat teslim eden Camposol SA şirketidir.

4 içinde bulunan Tedarikçi ülkeler ürünlerin satın alınması için önemli bir kaynaktır: İspanya. Buradan, 4 mal sevkiyatları belirlenebilir.

Company Transparency'nde Camposol SA'in uluslararası satın alma veya 6 tedarikçileri hakkında genel bilgi edinin

Camposol SA'nın tedarik zinciri neye benziyor?

Camposol SA'nın tedarik zinciri veya tedarik ağı genellikle iki perspektife ayrılır:

  • Tedarikçi tarafı (1. kademe tedarikçi doğrudan tedarikçidir, 2. kademe 1. kademe tedarikçinin tedarikçisidir, 3. kademe ise Camposol SA 'in tedarik ağındaki herhangi bir seviyedeki tedarikçidir.
  • müşteri tarafı (1. kademe müşteri doğrudan müşteridir, 2. kademe müşteri 1. kademe müşterinin müşterisidir, n. kademe müşteri Camposol SA'in satış ağındaki herhangi bir seviyedeki müşteridir.
İş istikrarı ve iş sürekliliği nedenleriyle, bir tedarik zinciri veya tedarik ağı, dış etkilerin Camposol SA e herhangi bir zarar veremeyeceği şekilde yapılandırılmalıdır. Bu hem tedarik alanında (tedarikçi hatası yedek / alternatif tedarikçilerle telafi edilmelidir) hem de satış alanında (müşteri hatası yedek / alternatif müşterilerle telafi edilmelidir) geçerlidir.

Riskler genel olarak malların mevcut olmaması (üretimin ve dolayısıyla teslimatın durması, tedarik zincirinde veya tedarik ağında gerekli olan malların mevcut olmaması) ve iş ortaklarının uyum kurallarına uymaması (örneğin çevre koruma, iş kanunu ihlalleri) ve bu nedenle tedarik ağında başarısız olması durumunda yasal nedenleri içerebilir.

Riskin doğrudan iş ortağıyla (Kademe 1) sınırlı olması gerekmez. Yeterli alternatif tedarikçiler ve alternatif müşteriler oluşturulmadığı sürece risk tamamen tedarik zinciri boyunca mevcuttur.

Kademe-1'den Kademe-n'e kadar Camposol SA'in uluslararası tedarik zincirine (tedarik ve dağıtım) genel bir bakış elde edin

Örnek: 1. Kademe-1 tedarikçi Camposol SA 1. Kademe müşteri Mission Produce Inc.

ABRAMS world trade wiki sadece birinci kademenin (Tier-1) doğrudan tedarikçilerini ve müşterilerini göstermez. Supply Chain Intelligence, basit tedarik zincirinin ötesine geçerek, bir düğmeye tıklayarak birkaç katmanlı ( kademe-1) tedarik ağı hakkında kapsamlı bir fikir verir.

Camposol SA 'nın tedarik zinciri istikrarlı mı?

Tedarik zincirindeki veya Camposol SA'in tedarikçi tarafındaki tedarik ağındaki her aşama tek bir risk içerir. Kademe sayısı arttıkça iş ortaklarını analiz etmek ve izlemek daha da zorlaşır. Tedarikçilerin tedarikçileri genellikle bilinmez, bu nedenle “”Kademe 2“” seviyesinde zaten artan bir risk vardır.

Örneğin, öncelikli olarak bir ürünün ticaretini yapan ve özel bir katma değer katmayan 1. kademe bir tedarikçi söz konusuysa, tedarik zinciri kısaltılabilir ve temerrüt riski en aza indirilebilir. Önceki 2. kademe tedarikçi yeni bir 1. kademe tedarikçi haline gelir ve bu da “Go-Direct” olarak tanımlanabilir. Supply Chain Intelligence alanında, bu analiz uluslararası tedarikçiler alanında tek bir tıklama ile gerçekleştirilebilir:

Camposol SA 'nın tedarik zincirini kısaltma ve böylece stabilize etme potansiyelini analiz edin

Camposol SA hangi ürünleri satın alıyor?

Uluslararası konşimentoları (Bill of Lading / Bills of Lading /BOL) analiz ederek, Camposol SA 'in satın aldığı toplam 3 farklı ürün kategorileri belirlenebilir.

Bunlar HS kodları (HTS kodları veya gümrük tarife numaraları) aracılığıyla farklılaştırılabilir.

Bunun bir örneği, aşağıdaki ürünleri sınıflandıran 3101 HS kodudur:

„Animal or vegetable fertilisers, whether or not mixed together or chemically treated; fertilisers produced by the mixing or chemical treatment of animal or vegetable products (excl. those in pellet or similar forms, or in packages with a gross weight of <= 10 kg)". Bu HS kodu toplam 9 kez görüntülenmiştir.

Company Transparency'nda Camposol SA'den uluslararası satın alınan ürünlere genel bir bakış elde edin

Tedarikçi tarafındaki tedarik zincirinde Camposol SA maliyet tasarrufu sağlayabilir mi?

Tedarik zincirindeki veya Camposol SA'in tedarikçi tarafındaki tedarik ağındaki her aşama, değer yaratmanın bir aşamasını temsil eder ve dolayısıyla artan maliyetleri tanımlar. Ne kadar çok aşama olursa, bir ürün değer zinciri boyunca o kadar pahalı hale gelir. Tedarik zincirleri genellikle şeffaf değildir ve bilgi asimetrisi, özellikle ticareti yapılan ürünler için değer zincirinin her aşamasının varlık sebebinin bir parçasıdır.

Örneğin, Camposol SA'in öncelikle bir ürünün ticaretini yapan ve belirli bir katma değer katmayan (en iyi ihtimalle büyük hacimli bir satın almaya dayalı küçük ölçekli ürün satışı) 1. Kademe tedarikçileri varsa, tedarik zinciri kısaltılabilir ve satın alma maliyetleri azaltılabilir. Eski bir 2. kademe tedarikçi, „Go-Direct" olarak tanımlanabilecek yeni bir 1. kademe tedarikçi haline gelir. Supply Chain Intelligence alanında, bu analiz uluslararası tedarikçiler alanında tek bir tıklama ile gerçekleştirilebilir:

Camposol SA'nın tedarik zincirini kısaltma ve böylece satın alma tarafında maliyet tasarrufu sağlama potansiyelini analiz edin

Icon hand holding a business cardSatış
Camposol SA'nın müşterileri kimlerdir?

Bir şirketin başarısı temelde müşterilerine bağlıdır. Bu nedenle, mümkün olan en geniş istikrarlı müşteri çevresine sahip olmak çok önemlidir. Konsinye notlarında, 119 Camposol SA şirketinin uluslararası müşterileri tanımlanabilir. Bir örnek, 174 Mal sevkiyatları alan Mission Produce Inc. şirketidir.

19 içinde bulunan müşteri-ülkeleri ürünlerin satışı için önemli bir hedef ülkedir: ABD. Kapsanan dönemde, 6.998 mal sevkiyatı oraya teslim edilmiştir.

Company Transparency Camposol SA' in uluslararası satışlarına veya 119 müşterilerine genel bir bakış elde edin.

Camposol SA hangi ürünleri satıyor?

Uluslararası konşimentoları (Bill of Lading / Bills of Lading / BOL) analiz ederek, Camposol SA 'in sattığı toplam 33 farklı ürün kategorileri belirlenebilir.

Bunlar HS kodları (HTS kodları veya ücretli tarife numaraları) aracılığıyla ayırt edilebilir.

Bunun bir örneği, aşağıdaki ürünleri sınıflandıran 081040 HS kodudur:

„Fresh cranberries, bilberries and other fruits of the genus Vaccinium". Bu HS kodu toplam 15.787 kez görüntülenmiştir.

İncelenen konşimentolarda (Bill of Lading / Bills of Lading / BOL) yer alan ürün açıklamaları, çeşitli müşterilere satılan ürünlere örnekler sunmaktadır:

  • FRESH OR DRIED AVOCADOS
  • FRESH CRANBERRIES BILBERRIES AND OTHER FRUITS OF THE GENUS
  • FRESH OR DRIED GUAVAS MANGOES AND MANGOSTEENS
  • 6240 BOXES WITH FRESH BLUEBERRIES 6240 CAJAS CON ARANDANOS FRESCOS HS CODE: 08.10.40 P. A: 08.10.40.00.00 THERMOGRAPH S: MCE8C00240 MC78C07DR0 T ECNOLOGIA: AC STARCARE (12%CO 2+8%O2) TEMPERATURA: -0.5 C VENTILATION: CERRADO PO: 1535 5405 FREIGHT COLLECT SE EM BARCA 6240 CAJAS DE ARANDANO FRESCO EN 20 PARIHUELA PALLET CHEP B4840A
  • 6240 BOXES WITH FRESH BLUEBERRIES 6240 CAJAS CON ARANDANOS FRESCOS HS CODE: 08.10.40 P. A: 08.10.40.00.00 THERMOGRAPH S: MC78C03MB0 MC78C03MF0 T ECNOLOGIA: AC STARCARE (12%CO 2+8%O2) TEMPERATURA: -0.5 C VENTILATION: CERRADO PO: 1535 5403 FREIGHT COLLECT SE EM BARCA 6240 CAJAS DE ARANDANO FRESCO EN 20 PARIHUELA PALLET CHEP B4840A
  • 6240 BOXES WITH FRESH BLUEBERRIES 6240 CAJAS CON ARANDANO FRESCO P.A.: 081040.00.00 HS CODE: 081040 TERMOGRAFOS: M CE8C00010/MCE8C00130 SE EMBAR CA ARANDANOS EN 20 PALLETS CHE P B4840A TECNOLOGIA: AC STARC ARE (12%CO2+8%O2) TEMPERATUR A: -0.5C VENTILACION: CERRADO EMISION BL: SWB FLETE: COLLECT PO: 15355402
  • 6240 BOXES WITH FRESH BLUEBERRIES 6240 CAJAS CON ARANDANOS FRESCOS HS CODE: 08.10.40 P. A: 08.10.40.00.00 THERMOGRAPH S: MC78C07K80 MC78C06Q60 T ECNOLOGIA: AC STARCARE (12%CO2+8%O2) TEMPERATURA: -0.5 C VENTILATION: CERRADO PO: 153 55398 FREIGHT COLLECT SE E MBARCA 6240 CAJAS DE ARANDANO FRESCO EN 20 PARIHUELA PALLET CHEP B4840A
  • 6240 BOXES WITH FRESH BLUEBERRIES 6240 CAJAS CON ARANDANO FRESCO P.A.: 081040.00.00 HS CODE: 081040 TERMOGRAFOS MCE 8C001S0 MCE8C001V0 TECNOLOG IA: AC STARCARE (12%CO2+8%O2) TEMPERATURA: -0.5C VENTILA CION: CERRADO SE EMBARCA ARAN DANOS EN 20 PALLETS CHEP B4840 A EMISION BL: SWB PO:1530045 8 FLETE: COLLECT
  • 6240 BOXES WITH FRESH BLUEBERRIES 6240 CAJAS CON ARANDANO FRESCO P.A.: 081040.00.00 HS CODE: 081040 TERMOGRAFOS: MC 78C08N60 MCE8C001X0 SE EMBA RCA ARANDANOS EN 20 PALLETS CH EP B4840A PO: 15300457 FLETE COLLECT TECNOLOGIA: AC STA RCARE (12%CO2+8%O2) TEMPERA TURA: -0.5C VENTILACION: CERR ADO EMISION BL SWB
  • 6240 BOXES WITH FRESH BLUEBERRIES 6240 CAJAS CON ARANDANO FRESCO P.A.: 081040.00.00 HS CODE: 081040 TH: MC78C07T40 MC78C057M0 TECNOLOGIA: AC S TARCARE (12%CO2+8%O2) TEMPER ATURA: -0.5 C VENTILACION: CLOSED PO: 15300451 SE EMBARCA N 6240 CAJAS DE ARANDANOS FRESCOS EN 20 PALLETS CHEP B4840A

Company Transparency Camposol SA şirketinden uluslararası olarak satılan ürünlere genel bir bakış elde edin

Camposol SA, müşteri tarafındaki tedarik zincirinde kârını optimize edebilir mi?

Tedarik zincirindeki veya Camposol SA' in müşteri tarafındaki tedarik ağındaki her aşama, değer yaratmanın bir aşamasını temsil eder ve dolayısıyla artan maliyetleri tanımlar. Ne kadar çok aşama olursa, bir ürün değer zinciri boyunca o kadar pahalı hale gelir. Tedarik zincirleri genellikle şeffaf değildir; bilgi asimetrisi, özellikle ticareti yapılan ürünler için değer zincirinin her aşamasının varlık sebebinin bir parçasıdır.

Örneğin, Camposol SA' in öncelikle bir ürünün ticaretini yapan ve belirli bir katma değer katmayan (en iyi ihtimalle büyük hacimli bir satın almaya dayalı küçük ölçekli ürün satışı) Kademe 1 müşterileri varsa, müşteri tarafındaki tedarik zinciri burada kısaltılabilir ve Camposol SA' in kendi kar marjlarını optimize etme potansiyelinden yararlanılabilir. Eski bir Kademe 2 müşterisi, „Go-Direct" tanımlanabilecek yeni bir Kademe 1 müşterisi haline gelir. Supply Chain Intelligence alanında, bu analiz uluslararası müşteriler için tek bir tıklama ile gerçekleştirilebilir:

Camposol SA'nın tedarik zincirini kısaltma ve böylece satış tarafında kendi kar marjlarını optimize etme potansiyelini analiz edin

Icon handshakeGüvenilirlik
Camposol SA güvenilir bir tedarikçi mi?

Her şirket kendi istikrarını, müşterileri için riski en aza indirmeye önemli bir katkı olarak tanımlar. İç riskler (endojen faktörler) örneğin finansal olarak (finansal oranlar, serbest nakit akışı, bilançolar) veya operasyonel olarak (üretim, teslimat süreleri) tanımlanır. 2021 yılından bu yana, küresel tedarik darboğazları nedeniyle dış riskler giderek daha fazla eklenmekte ve Camposol SA gibi bir tedarikçinin dış bağımlılıklar (dışsal faktörler) nedeniyle güvenilir bir şekilde teslimat yapıp yapamayacağı konusunda çok önemli bir kriter oluşturmaktadır.

Bunu değerlendirebilmek için, pratik deneyimlerden cevaplar elde etmek üzere veri analizleri yapılmalıdır:

Tedarik zinciri veya tedarikçi ağı Camposol SA' in tedarikçi tarafında nasıl yapılandırılmıştır? , örneğin uluslararası medyada kritik olarak bildirilen tedarikçiler veya ürünler var mı?

Hangi Müşteriler Camposol SA daha uzun bir süre boyunca tutarlı bir şekilde tedarikte bulundu ve iyi bir referans olarak tanımlanabilir?

Şu anda Camposol SA'in teslimat sorunları var mı?

Bir şirketin giden mal sevkiyatları ne kadar sabit olursa, Camposol SA gibi bir tedarikçiyle ilgili olası sorunları o kadar iyi değerlendirebilirsiniz.

İstikrarlı bir tedarik zinciri, kurum içi üretim ve güvenilir lojistik gibi operasyonel unsurlar sürdürülebilir performansı tanımlar.

2021 yılından bu yana, küresel tedarik darboğazları, Camposol SA gibi bir tedarikçinin bağımlılıklar nedeniyle güvenilir bir şekilde teslimat yapıp yapamayacağına ilişkin dış faktörleri giderek daha fazla ekledi.

Mevcut teslimat ve performans kapasitesi, gerçek sevkiyatların istatistiksel gelişimi (sevkiyat sayısı veya mal miktarı açısından) temelinde dolaylı olarak analiz edilebilir.

Burada Camposol SA şirketinin son aylarda uluslararası müşterilere yaptığı gerçek sevkiyatların bir analizini Company Transparency'de görebilirsiniz

Şu anda Camposol SA'in tedarik sorunları var mı?

Bir şirketin gelen sevkiyatları ne kadar sabit olursa, Camposol SA gibi bir şirketin olası (teslimat) sorunlarını o kadar iyi tahmin edebilirsiniz.

2021'den bu yana, küresel tedarik darboğazları, ister üretici ister perakendeci olsun, bir şirketin bağımlılıklar nedeniyle güvenilir bir şekilde teslimat yapıp yapamayacağını belirleyen dış faktörlerin sayısının artmasına neden oldu.

Mevcut tedarik istikrarı, gerçek mal sevkiyatlarının istatistiksel gelişimi temelinde analiz edilebilir (mal sevkiyatlarının sayısı veya içerik açısından malların miktarları temelinde) ve böylece nihai olarak şirketin kendi teslimat ve performans kapasitesinin bir göstergesi elde edilebilir.

Burada, Company Transparency'de son aylarda Camposol SA' in uluslararası tedarikçilerinden gelen gerçek sevkiyatların bir analizini görebilirsiniz

Icon leafSürdürülebilirlik
Camposol SA'nın ürünlerinin karbon ayak izi ve sürdürülebilirliği nedir?

Ürünleri mümkün olduğunca bölgesel olarak kısa teslimat rotalarıyla tedarik etmek ve sürdürülebilir malzemeler kullanmak, Camposol SA dahil olmak üzere her şirketin ürünlerinin karbon ayak izini ve sürdürülebilirliğini tanımlar

Pek çok şirket, öncelikle maliyetlerden tasarruf etmek için yıllar içinde giderek daha uluslararası bir tedarikçi çevresi oluşturduktan sonra, “on-shoring” veya “near-shoring” yönünde artan bir eğilim var. Bu, tedarik zincirine mümkün olduğunca uzaktaki tedarikçileri dahil etmeye çalışmayı içerir. Bu, finansal ve riski en aza indirme nedenlerinin yanı sıra giderek artan bir şekilde çevresel ve imaj nedenleriyle de yapılmaktadır:

  • 2021'den bu yana uluslararası alanda keskin bir şekilde artan navlun maliyetlerinden tasarruf etmek.
  • Lojistik sorunlardan kaynaklanan riskleri en aza indirmek (örneğin 2021'de Süveyş Kanalı'nın ablukaya alınması).
  • Ürün satın alırken karbon ayak izini azaltmaya çalışmak.
  • Camposol SA'in kendi ürünleri için sürdürülebilirlik hedefleri belirlemek ve bunlara bağlı kalmak

Mevcut mal sevkiyatlarının gelişimine (sevkiyat sayısı veya mal miktarı açısından) ve uluslararası tedarik kaynaklarındaki değişime dayanarak, Camposol SA'in son aylarda ve yıllarda kendi karbon ayak izi ve kendi ticari faaliyetlerindeki sürdürülebilirlik unsurları gibi çevreyle ilgili konulara odaklanmak için ne ölçüde çaba sarf ettiğini analiz etmek mümkündür.

Camposol SA'nın karbon ayak izi ve sürdürülebilirliği üzerinde etkisi olan uluslararası sevkiyatlara genel bir bakış elde edin

Icon Turmfigur SchachRakipler
Camposol SA? 'nın rakipleri kimlerdir?

Camposol SA gibi bir şirket için genellikle iki rekabet perspektifi arasında bir ayrım yapılır: Tedarik/satın alma alanındaki rekabet ve dağıtım/satış alanındaki rekabet.

  • Şimdi satın alma tarafındaki rekabeti analiz etmeye başlayın.

  • Satış tarafında rekabet analizine şimdi başlayın.

Satın alma tarafında Camposol SA'in rakipleri kimlerdir?

Camposol SA'nın ürün satın alma sayfasındaki rakipler (daha fazla değer yaratmak veya ticaret için birincil malzeme ve bileşenlerin satın alınması) ABRAMS wiki'nin Rekabet Competitive Intelligence, HS kodlarına göre satın alınan ürün sınıflandırmalarına göre HS-Codes (örn. 3101, 392690) veya ayrıca üst ürün terimlerine göre farklılaştırılmış olarak görülebilir.

Satış tarafında (benzer ürünlerin dağıtımı) Camposol SA'in rakipleri kimlerdir?

Camposol SA ürün satış sayfasındaki rakipler (daha fazla değer yaratmak için hammadde veya bileşen satışı veya bitmiş ürünler), ABRAMS wiki'nin Competitive Intelligence bölümünde, HS kodlarına göre satılan ürün sınıflandırmalarına göre HS-Codes (örn. 081040, 080440) veya ayrıca en iyi ürün terimlerine göre farklılaştırılmış olarak görülebilir.

Sevkiyatlardan daha fazla bilgi
Camposol SA'dan
  • İş ilişkilerine göre istatistiksel olarak hazırlanmış
  • ürün portföyü
  • Sevkiyatların tarihçesi
  • ve çok daha fazlası
Monitor with abrams.wiki Tool Company Transparency

Hangi şirketler Camposol SA ile benzer ürünler satın alıyor?

Aşağıdaki şirketler Camposol SA ile benzer ürünler satın almaktadır:

1
Inagroup Biotech Peru S.A.C.
2
Haifa Southeast Europe SA
3
Boly Vietnam Co., Ltd.

Hangi şirketler Camposol SA ile benzer ürünler satıyor?

Aşağıdaki şirketler Camposol SA ile benzer ürünler satmaktadır:

1
Inversiones Jordie SA
2
Danper Trujillo S.A.C.
3
Danper Trujillo S.A.C.

Yukarıdaki bilgiler başta kamu kurumları olmak üzere herkesin erişebileceği kaynaklardan gelmektedir. İlk veriler inigma LLC tarafından doğrulanmadı ancak değiştirilmeden (“olduğu gibi”) kullanıldı. Adı geçen şirketler, inigma LLC'yi yukarıdaki bilgilerin yayınlanması için görevlendirmemiş veya desteklememiştir. Web sitesinin kullanımı ve burada sunulan bilgiler yalnızca inigma LLC'nin Genel Hüküm ve Koşullarına ve Kullanım Şartlarına tabidir.

  • Tedarikçi arama
  • Müşteri arama
  • Şirket arama
  • HS Kod Bulucu
  • Küresel ticaret verileri
  • Avantajlarınız
  • Referanslar
  • Fiyatlar
  • Business Intelligence Tools
    • Business Intelligence Tools
    • Free Search
    • Market Intelligence
    • Sourcing Intelligence
    • Selling Intelligence
    • Company Transparency
    • Competitive Intelligence
    • Supply Chain Intelligence
    • Logistics Insights
  • Veritabanına
  • Hizmet
    • FAQ
    • Sözlük
    • Blog
    • Iletişim
    • Chat
  • Şirket
  • Kariyer
  • ABRAMS world trade wiki Logo
    LinkedInFacebookYouTubeInstagram
ABRAMS world trade wiki Logo
  • Gizlilik Politikası
  • Genel şartlar ve koşullar & kullanım şartları
  • Sitemap
  • Künye
  • © 2026